Etykiety samoprzylepne Łódź

Etykiety samoprzylepne mogą służyć do oznaczania produktów, wykonywane są na różne sposoby i na różnych materiałach. W rzeczywistości, jeśli mówimy o etykiecie, to ważna jest informacja, na niej nadrukowana, materiał, a w wielu przypadkach atrakcyjność etykiety, a nie sposób jej wykonania. Drukarnia Arti-Bau jest producentem etykiet samoprzylepnych, posiadamy innowacyjne maszyny poligraficzne, dzięki czemu przyjmujemy zlecenia na wykonania różnych jej typów. Na naszą ofertę składają się standardowe etykiety samoprzylepne jednowarstwowe i wielowarstwowe oraz etykiety jednostronne.

Zadania etykiet samoprzylepnych w promowaniu produktów

Etykieta samoprzylepna pełni ważną rolę informacyjną i estetyczną w projektowaniu różnego rodzaju produktów. Jest silnym czynnikiem w rywalizacji o użytkownika końcowego. Mamy duże doświadczenie i posiadamy wiedzę zawodową na temat skutecznego wyróżnienia każdego produkt na tle produktów konkurencji. Współpraca z naszą cyfrową drukarnią to wybór indywidualnego rozwiązania do etykietowania od projektu po wykonanie serii. Zaawansowane technologie druku fleksograficznego i cyfrowego, doświadczona kadra, zgodność z międzynarodową normą ISO oraz nowoczesny sprzęt sprawiają, że współpraca z nami jest owocna.

Korzyści z druku cyfrowego są oczywiste. Nowoczesny sprzęt cyfrowy pozwala na uzyskanie kolorowych produktów drukowanych, porównywalnych jakością do produktów offsetowych. Wybór metody druku cyfrowego umożliwia rozwiązanie problemów dużego asortymentu przy wykonywaniu małych i średnich nakładów w możliwie najkrótszym czasie. Cyfrowy druk etykiet umożliwia drukowanie serii z numeracją, zmiennymi danymi, a także personalizację produktów.

Wysokiej jakości etykiety samoprzylepne od producenta

Nasza firma oferuje produkcję etykiet samoprzylepnych w rolach z materiałów polimerowych i papierowych, dowolnych formach i nakładach. Do produkcji wyrobów etykietowych stosujemy wszelkiego rodzaju uszlachetnianie: tłoczenie, lakierowanie, tłoczenie folią na gorąco i na zimno. Przy doborze materiałów i klejów bierzemy pod uwagę wszystkie cechy urządzeń do etykietowania, wymaganą przezroczystość materiału, przyczepność oraz środowisko pracy produktu końcowego: narażenie na oleje, kwasy i inne chemikalia. Zadrukowaną powierzchnię zabezpieczamy poprzez laminowanie specjalnymi foliami oraz lakierowanie.

Co składa się na ofertę drukarni cyfrowej Arti-Bau?

W obliczu rosnącej konkurencji konsumenci stają się coraz bardziej selektywni i domagają się wszystkiego nowego i od razu. Cykl życia produktów ulega skróceniu, a to znacząco wpływa na długość serii etykiet samoprzylepnych. Częste zmiany w designie, wydawanie specjalnych partii produktów na określone sezony czy wydarzenia są niezbędne do utrzymania konkurencyjności.

W ofercie naszej drukarni etykiet samoprzylepnych znajdziesz:

  • Foliowe etykiety peel-off – etykieta samoprzylepna foliowa składająca się z dwóch warstw materiału.
  • Uszlachetnione etykiety samoprzylepne cold stampingiem – z połyskliwym wykończeniem.
  • Etykiety samoprzylepne z nadrukiem od strony kleju – przednia część etykiety w druku cyfrowym, druga strona z klejem przy wykorzystaniu polimera.
  • Etykiety na podłożach opq to tak zwane etykiety samoprzylepne kryjące (szare lub czarne krycie od strony kleju).
  • Etykiety transparentne – naśladujące zadruk bezpośrednio na opakowaniu z pięknymi, żywymi kolorami oraz mocnym białym kolorem.
  • Etykiety cyfrowe pełnokolorowe.
  • Etykiety przezroczyste dla jasnej i ciemnej zawartości opakowania.

Nasza drukarnia przyjmuje również zamówienia na etykiety samoprzylepne w małych nakładach.To tak zwane etykiety promocyjne, próbne, okazjonalne.

Czym wyróżnia się drukarnia Arti-Bau na rynku branżowym?

Nasza cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych jest to dynamicznie rozwijająca się, zaawansowana technologicznie, przyjazna dla środowiska firma. Profil działalności drukarni to produkcja wysokiej jakości etykiet samoprzylepnych zgodnie z europejskimi standardami poligraficznymi Dzięki zespołowi wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz wieloletniemu doświadczeniu w produkcji etykiet aktywnie rozwijamy i poszerzamy obszar sprzedaży. Cieszymy się zaufaniem i współpracujemy z czołowymi producentami wyrobów alkoholowych i spożywczych, kosmetyków i chemii gospodarczej, firmami farmaceutycznymi.

Osiągnięcia naszej drukarni ściśle związane są z wykorzystywaniem doskonałych hybrydowych maszyn poligraficznych, które zapewniają możliwości druku fleksograficznego i inkjetowego. Takie technologie dały nam możliwość produkowania etykiet samoprzylepnych wielowarstwowych a także etykiety peel-off. Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości etykiety szlachetne, ze złoceniami oraz matowe. Pracujemy także na maszynie do druku cyfrowego inkjetowego, która doskonale sprawdza się przy produkcji krótszych i dłuższych serii. Dysponujemy dużym wyborem wykrojników, dlatego możemy odpowiednio dopasować wymiary etykiet samoprzylepnych a to wiąże się z oszczędnościami dla naszych klientów.