Etykiety z nadrukiem od strony kleju

Etykiety z zadrukiem od strony kleju to rozwiązanie idealne w wypadku transparentnego opakowania zawierającego przezroczystą lub półprzezroczystą ciecz.
W sytuacji, kiedy klient chce wyeksponować zawartość swojego produktu, a wymagane przez prawo polskie i unijne informacje o składzie albo przeznaczeniu nie mieszczą się na etykiecie frontowej lub zaburzają zamysł projektu, zachęcamy naszych klientów do wyboru etykiet z nadrukiem od strony kleju. W ten sposób udaje nam się uzyskać etykietę, która zawiera wszystkie wymagane przez prawo informacje, jednocześnie w elegancki sposób podkreślając zawartość.

Funkcje etykiet z nadrukiem

od strony kleju

Poza funkcją informacyjną tego typu etykieta może równie dobrze pełnić funkcję marketingową, zawierając np. zaskakującą dla klienta wiadomość, pojawiającą się dopiero po opróżnieniu opakowania.

Etykiety z zadrukiem od strony kleju mogą być wyprodukowane zarówno jako etykiety foliowe, jak i etykiety papierowe – wszystko zależy od zamysłu klienta.

Druk etykiet z nadrukiem od strony kleju możliwy jest dzięki wykorzystaniu naszej hybrydowej maszyny – strona frontowa etykiety drukowana jest w pełni cyfrowo, strona z klejem zadrukowywana jest przy wykorzystaniu polimera.

Szereg możliwości, duże oszczędności

Istnieje możliwość połączenia kilku frontowych wzorów w jeden nakład, pod warunkiem że zadruk od strony kleju pozostanie identyczny we wszystkich projektach – co z kolei oznacza dużą oszczędność.

Produkowane przez nas etykiety mogą być zadrukowane jednym kolorem od strony kleju, co powinno w pełni wystarczać w przypadku składu lub haseł marketingowych.

Wszystkich zainteresowanych etykietami z nadrukiem od strony kleju serdecznie zachęcamy do kontaktu – niezależnie od tego, czy klient chce wypuścić na rynek serię produktów, czy pojedynczy projekt, koszty, jakie musi ponieść, są u nas nieporównywalnie niższe niż w wypadku tradycyjnych drukarni fleksograficznych.

Dodatkowym atutem, przemawiającym na naszą korzyść, jest to, że oferujemy naszym klientom druk etykiet z nadrukiem od strony kleju w zdecydowanie krótszych seriach, nie wymuszając tym samym tworzenia dużych stanów magazynowych i zamrażania środków.