Etykiety samoprzylepne Rybnik

Drukarnia Arti Bau w Rybniku oferuje cyfrowy druk etykiet samoprzylepnych na roli. Zaletami cyfrowego druku etykiet jest możliwość zamówienia małego nakładu, szybka produkcja i personalizacja. Dzięki drukowi cyfrowemu możliwe jest uzyskanie bardzo precyzyjnego odwzorowania odcieni kolorów, odwzorowania drobnych linii i czcionek oraz umieszczenia mikrotekstu. Przy drukowaniu dużych nakładów etykiet samoprzylepnych proponujemy stosowanie fleksografii, a druk cyfrowy etykiet w małych seriach jest szczególnie korzystny przy produkcji próbnych, limitowanych lub ekskluzywnych partii produktów.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti Bau – Rybnik

Połączyliśmy druk fleksograficzny i inkjetowy dzięki czemu wprowadziliśmy do naszej oferty druk etykiet wielowarstwowych. Ponadto technologia hybrydowa umożliwiła naszej drukarni produkcję etykiet samoprzylepnych: matowych, uszlachetnionych, z lakierem wybiórczym w niskich nakładach:

 • Maszyna poligraficzna Xeikon PX3000 przeznaczona jest do druku cyfrowego inkjetowego, przy krótkich oraz długich seriach. Posiada rozdzielczość 600 dpi, prędkość druku 50 m na minutę z maksymalną szerokością zadruku 328 mm.
 • Maszyna poligraficzna Mark Andy Digital Series HD stanowi połączenie druku fleksograficznego i inkjetowego. Dzięki temu oferujemy druk na przykład etykiety peel-off, matowych, szlachetnych. Prędkość druku to ponad 70 m na minutę z rozdzielczością 1200 dpi.

Cyfrowa drukarnia Arti Bau to:

 • Ceny minimalne dla małych nakładów ze względu na opłacalność technologii.
 • Wysoka jakość obrazu.
 • Zastosowanie odpornych na blaknięcie, trwałych atramentów fotoutwardzonych.
 • Możliwość personalizacji tworzonych produktów, w tym numeracja.

Dla klientów nasza cyfrowa drukarnia etykiet + flekso oferuje etykiety samoprzylepne wykonane metodą druku cyfrowego:

 • Różne kształty – regularne geometryczne lub nieregularne.
 • Do przyklejania na różnych powierzchniach o gęstej strukturze.
 • Na podłożu papierowym, folii polipropylenowej, folii polietylenowej, folii OPQ, folii saszetkowej, podłożu plombowym.

Drukarnia Arti Bau jest gotowa zapewnić klientom najwygodniejszą obsługę i wysokiej jakości druk na nowoczesnym sprzęcie poligraficznym. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wydrukować etykiety o dowolnej złożoności. Cena za nasze usługi jest atrakcyjna, dlatego opłaca się współpracować z nami na dłuższą metę!

Druk cyfrowy i fleksograficzny etykiet samoprzylepnych

Idąc z duchem czasu, w naszej drukarni połączyliśmy tradycyjne metody drukowania etykiet samoprzylepnych z najnowszymi technologiami cyfrowymi. W efekcie otrzymaliśmy kompletny zamknięty system technologii (cyfrowej i fleksograficznej) produkcji poligraficznej, za pomocą którego możliwe stało się zaspokojenie niemal wszystkich wymagań i życzeń klientów nowoczesnych produktów etykietowych. Tylko u nas będziesz w stanie dokonać płynnego przejścia od małego nakładu etykiet samoprzylepnych do nakładu na dużą skalę. Główną zaletą jest to, że dzieje się to bez utraty jakości i dodatkowych kosztów.

Wykonujemy następujące rodzaje etykiet samoprzylepnych:

 • Uszlachetnione.
 • Transparentne.
 • Peel-off.
 • Na podłożach OPQ.
 • Cyfrowe pełnokolorowe.
 • Z nadrukiem od strony kleju,
 • Saszetki na laminatach wielowarstwowych.

Współpracujemy z branżą: spożywczą, chemiczną, logistyczną, kosmetyczną, alkoholową itd. Stosujemy uszlachetnienia etykiet:  cold stamping, lakier, laminat. Powierz produkcję etykiet samoprzylepnych drukarni Arti Bau w Rybniku. Mamy wszystko, czego potrzebujesz do opracowywania i wytwarzania produktów wysokiej jakości: nowoczesny sprzęt i zespół kreatywnych specjalistów. Opracujemy etykiety samoprzylepne, które podkreślą walory Twoich produktów, przyciągną nabywcę, zachęcą do zakupu, a tym samym wypromują Twój biznes.

Dlaczego warto prowadzić działalność biznesową w Rybniku?

Rybnik należy do największych miast w województwie śląskim, a dzięki przebiegających przez miasto: autostradzie A1, drodze krajowej nr 78, liniach kolejowych lokalizacja Rybnika jest atrakcyjna i usprawnia prowadzenie biznesu. Duże znaczenie mają również porty lotnicze: Katowice-Pyrzowice, Kraków-Balice, czeska Ostrava. Rybnik posiada znakomite położenie i rozwinięte sieci drogowe oraz kolejowe, dysponuje dużą ilością potencjalnych pracowników a także partnerów biznesowych.

Wcześniej myślano o tym mieście w kontekście górnictwa, jednak współczesność pokazuje, że Rybnik sprzyja rozwojowi różnych gałęzi działalności gospodarczej. Stale wzrasta efektywność nowoczesnych usług dla biznesu, zatrudnianie pracowników, co przyczynia się do zwiększonego zapotrzebowania na powierzchnię biurową. Urząd miasta obsługuje inwestorów i udziela im wszechstronnego wsparcia w wielu sprawach związanych z prowadzeniem firmy.

Nowe firmy budują zakłady produkcyjne w Rybniku, a te z powodzeniem działają od lat. Otwierane są nowe lokale gastronomiczne, kosmetyczne i salon samochodowy. Rozrastanie się już działających przedsiębiorstw wskazuje, że Rybnik jest doskonałym miejscem dla rozwoju przedsiębiorczości. Dotyczy to zarówno zakładów produkcyjnych i biur.