Etykiety samoprzylepne Elbląg

Cyfrowy druk etykiety plus flekso to nowoczesny sposób stosowania tego produktu, który pozwala na pracę z dodatkowymi materiałami – papierem, polipropylenem, polietylenem i wieloma innymi. Ten rodzaj druku posiada szereg zalet, dzięki czemu wspiera różne rodzaje działalności: w przemyśle spożywczym, chemicznym, alkoholowym, kosmetycznym, logistycznym. Specjaliści zatrudnieni w naszej cyfrowej drukarni etykiet samoprzylepnych Arti-Bau zgromadzili solidne doświadczenie w tej dziedzinie. Przyjmujemy zamówienia na druk etykiet samoprzylepnych zarówno w małych jak i średnich nakładach. Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci dogodne warunki druku etykiet samoprzylepnych na roli.

Etykieta samoprzylepna wspiera skuteczną sprzedaż

W procesie sprzedaży produktów ważne jest zapoznanie kupującego z opakowaniem. Wiadomo, że produkt wyróżniający się efektownym oznakowaniem ma większe prawdopodobieństwo, że zostanie zauważony i kupiony. Dlatego projekt etykiety samoprzylepnej powinien być dobrze przemyślany i jedyny w swoim rodzaju, dzięki temu stanie się ważną częścią działań marketingowych. Poza zadaniem reklamowym etykiety pełnią również funkcję informacyjną o produkcie i producencie. Etykiety samoprzylepne są praktyczne, ponieważ można je swobodnie przykleić do każdej powierzchni. Nasza drukarnia gwarantuje wykonanie etykiet w dowolnym rozmiarze i kształcie, naniesienie pożądanych obrazów i niezbędną ilość informacji dla każdej branży. Posiadamy w swojej ofercie druk cyfrowy na wąskiej wstędze.

Daje to zamawiającemu możliwość:

 • Uzyskania etykiet samoprzylepnych w ilości koniecznej do bieżącej produkcji. Nie ma potrzeby zamrażania pieniędzy i składowania niewykorzystanych etykiet.
 • Złożenia zamówienia na małe nakłady etykiet, które zostaną wykorzystane na akcje promocyjne czy testowe wersje opakowań.
 • Złożenia zlecenia na produkcję etykiet samoprzylepnych personalizowanych.
 • Uzyskania druku dodatkowych danych na etykietach samoprzylepnych które zostały już wydrukowane.

Produkowane przez nas etykiety oparte są na atramentach UV, pozwala to nam osiągnąć produkty bardzo wytrzymałe. Etykiety samoprzylepne są odporne na czynniki mechaniczne, środowiskowe oraz chemiczne.

Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau

Nasza drukarnia Arti Bau zajmuje się drukiem etykiet samoprzylepnych. Dysponujemy wszelkim wsparciem produkcyjnym, wykorzystujemy nowoczesne maszyny poligraficzne: Mark Andy Digital Series HD i XEIKON PX3000. Pierwsza z nich stanowi połączenie druku fleksograficznego i inkjetowego, a druga przeznaczona jest do druku cyfrowego inkjetowego. Uzyskiwany tekst oraz obraz a także cała grafika są wyraziste. Nasi eksperci pomagają w opracowaniu layoutu, doradzają w zakresie wielkości i kształtu produktów. Zapraszamy do złożenia zamówienia na druk etykiet a my ze swojej strony zadbamy o realizację każdego szczegółu uzgodnionego projektu i udzielimy wsparcia w każdej kwestii. Na naszą ofertę składają się etykiety samoprzylepne wielowarstwowe i jednowarstwowe a także etykiety jednostronne.

W drukarni Arti-Bau możesz zamówić etykiety:

 • Z nadrukiem od strony kleju.
 • Cyfrowe pełnokolorowe.
 • Transparentne.
 • Peel-off.
 • Etykiety na podłożach nieprzepuszczających światła.
 • Uszlachetnione.
 • Saszetki na laminatach wielowarstwowych.

Przed zamówieniem etykiet samoprzylepnych trzeba określić do jakich celów mają służyć i na co należy zwrócić uwagę. Ważne są warunki w jakich będą użytkowane, ponieważ do produkcji etykiet wykorzystywane są różne materiały które cechują się innymi właściwościami oraz wytrzymałością. Biorąc wszystkie te czynniki pod uwagę możesz zamówić u nas etykiety, które spełnią Twoje potrzeby. Nasza drukarnia Arti-Bau to wysoka jakość druku etykiet samoprzylepnych i dotrzymanie uzgodnionego terminu.

Elbląg to doskonałe miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej

Elbląg zawsze należał do ważnych ośrodków przemysłowych i gospodarczych. W historii miasto zapisało się doskonale rozwiniętymi stoczniami, odlewniami, fabrykami maszyn, parowozów i wagonów. Trzeba przyznać, że Elbląg stanowi największy port Zalewu Wiślanego i obsługuje przybrzeżną żeglugę towarową i pasażerską. Miasto wyróżnia się atrakcyjnym położeniem geograficznym, jest umiejscowione na skrzyżowaniu szlaków wszystkich rodzajów transportu. To istotny międzynarodowy węzeł transportowy ze wschodu na zachód, łączący Polskę z Europą zachodnią.

Elbląg może się pochwalić trasą szybkiego ruchu S7 która łączy Gdańsk, Warszawę, Kraków, Budapeszt. Również komunikacja samochodowa zapewnia sprawny dojazd zarówno do dużych miast w niedalekiej odległości od Gdańska, Gdyni, Olsztyna czy Bydgoszczy. Natomiast połączenia kolejowe zapewniają łączność np. z Tczewem, Koszalinem, Białymstokiem, Warszawą, Berlinem. Możliwe są również połączenie lotnicze z portu im. Lecha Wałęsy w Gdańsku-Rębiechowie.

Na terenie Elbląga funkcjonuje duża ilość podmiotów gospodarczych, również z kapitałem zagranicznym. Inwestorzy doceniają wysoki komfort życia, bez ciągłej presji. Na terenie miasta działają firmy w przemyśle elektromaszynowym, spożywczym oraz meblarskim. Elbląski Park Technologiczny na Modrzewinie Południe ma na celu poprawę warunków dla prowadzenia działalności gospodarczej dzięki rozwojowi przedsięwzięć innowacyjnych. To tutaj przedsiębiorca pragnący wprowadzić nowe rozwiązania technologiczne w swojej firmie, uzyska pomoc w całym procesie wdrażania.