Etykiety samoprzylepne Włocławek

Etykiety drukowane w technologii cyfrowej na papierze samoprzylepnym lub folii to niedrogi i skuteczny sposób promocji. Technologia druku cyfrowego polega na odtwarzaniu obrazu lub informacji tekstowych z układu na komputerze. Wzór można nanieść na folię przezroczystą lub kolorową, papier powlekany lub niepowlekany. Nasza drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau posiada w ofercie etykiety samoprzylepne na podłożu papierowym, na folii polipropylenowej lub polietylenowej.

Etykiety samoprzylepne w drukarni Arti-Bau – zalety

  • Niewielka cena etykiet samoprzylepnych nawet przy małych zamówieniach.
  • Możliwość wprowadzenia zmian na każdym egzemplarzu.
  • Przestrzeganie terminów realizowania zamówienia.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau, wspiera klientów w procesie projektowania. Redukcja kosztów zamówienia jest możliwa dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych maszyn poligraficznych, które pracują sprawniej i ograniczają ceny druku. W naszej drukarni cyfrowej + flekso dysponujemy hybrydową maszyną Mark Andy Digital Series HD, dającą możliwość połączenia druku fleksograficznego oraz inkjetowego. Dzięki temu oferujemy druk etykiet wielowarstwowych: peel-off, sandwich, matowych, szlachetnych, ze złoceniami.

Maszyna poligraficzna Xeikon do druku cyfrowego inkjetowego doskonale sprawdza się przy krótszych i dłuższych seriach. Cyfrowy druk etykiet samoprzylepnych zapewnia lepszą jakość obrazu a to ma odbicie przy aktywnej sprzedaży towarów. Takie etykiety wyróżniają się wyrazistymi barwami bez względu na zastosowany materiał, są odporne na działanie wilgoci, zmiennych temperatur itd. Drukarka bezbłędnie nanosi kody kreskowe, numerację, zabezpieczenia przed kopiowaniem.

Wysoka prędkość drukowania etykiet samoprzylepnych

Podczas drukowania ilość dostarczanego atramentu (utwardzony promieniami UV) jest kontrolowana przez komputer, dzięki czemu zminimalizowana jest możliwość nieprawidłowego wydruku. Toner działa bardzo precyzyjnie i nieprzerwanie. W razie potrzeby można całkowicie uniknąć nakładania się kolorów. Jest to ważne w przypadku drukowania etykiet o jakości fotograficznej. Elastyczność i subtelność personalizacji to ważna zaleta nowoczesnego druku cyfrowego.

W produkcji etykiet poprawna i dokładna personifikacja odgrywa nie mniej ważną rolę niż wysokiej jakości projekt. Etykieta cyfrowa zapewnia możliwość naniesienia dowolnych danych oraz wprowadzenia numeracji sekwencyjnej dla każdej etykiety z osobna. W większości inne metody druku na to nie pozwalają, dlatego klient musi poświęcić dodatkowy czas i pieniądze na taką personalizację.

Dla odwiedzających stronę naszej drukarni cyfrowej Arti-Bau, którzy są zainteresowani drukowaniem etykiet samoprzylepnych, ale nie wiedzą, którą metodę wybrać, mamy jedną ważną radę: jeśli jest to mały nakład, idealnym rozwiązaniem jest druk cyfrowy. Ale jeśli wolumeny nakładów są duże i chcesz dzięki temu zaoszczędzić na jednostce produkcji, lepiej wybrać druk fleksograficzny. W przypadku większych objętości jest to bardziej odpowiednie. Zawsze służymy swoim doradztwem!

Co znajduje się w ofercie drukarni Arti-Bau?

Na naszą ofertę składają się etykiety jednostronne oraz jednowarstwowe i wielowarstwowe.

Przyjmujemy zamówienia na druk etykiet samoprzylepnych:

  • Uszlachetnione.
  • Transparentne.
  • Pełnokolorowe.
  • Peel-off.
  • Z nadrukiem od strony kleju.
  • Na podłożach OPQ.
  • Saszetki na laminatach wielowarstwowych.

W naszej drukarni cyfrowej można zamówić etykiety samoprzylepne nie tylko w dużych ale i małych nakładach: etykiety samoprzylepne promocyjne, okazjonalne, próbne. Współpracujemy z klientami różnych branż: chemicznej, farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej, logistycznej.

Dlaczego drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau?

Jeśli potrzebujesz zlecić druk etykiet na samoprzylepnych, to zgłoszenie się do naszej drukarni będzie rozwiązaniem opłacalnym zarówno finansowo, jak i praktycznie. Automatyzacja procesów produkcyjnych, praca wykwalifikowanej kadry oraz dostępność nowoczesnych urządzeń poligraficznych do druku wysokiej jakości pozwalają nam zachować niską cenę i wysoką jakość etykiet wykonanych z papieru lub folii.

Nasza drukarnia od dawna zajmuje się tworzeniem etykiet samoprzylepnych, zebrane doświadczenie pozwoliło nam zoptymalizować stronę techniczną. Biorąc pod uwagę analizę wieloletniej pracy z klientami, wszelkie czynności wstępne, organizacyjne są ograniczone do minimum. Nasi eksperci pomogą w doborze opcji etykiet samoprzylepnych, uwzględniając możliwości finansowe klienta. Materiały o różnych cenach, metodach produkcji, wskaźnikach ilościowych pozwalają klientowi na złożenie najkorzystniejszego zamówienia.

Włocławek idealnym miejscem do prowadzenia biznesu

Centralne położenie na mapie kraju i dostępność komunikacyjna powoduje, że Włocławek jest idealny miejscem do prowadzenia biznesu. Bliskość autostrady A1, drogi krajowe 91/62/ 67, linii kolejowej potwierdza to stwierdzenie. Zasoby terenów inwestycyjnych i dobra infrastruktura techniczna, rozwinięta struktura przemysłowa pozytywnie wpływają na prowadzenie działalności gospodarczej.

Włocławek to także walory przyrodniczo-krajobrazowe: zalew włocławski, lasy, jeziora, rzeki, sprzyjają rozwojowi sektora turystycznego. W mieście działa wiele szkół kształcących nowe kadry w kierunku: budowlanym, elektrycznym, mechanicznym, samochodowym, chemicznym. Przedsiębiorca rozpoczynający swój biznes ma możliwość skorzystania z zewnętrznych źródeł finansowania (środki unijne). Rozwój przedsiębiorczości jest wspierany silną pozycją rozwoju Włocławka i tworzeniem dogodnych warunków do inwestowania, odnowy terenów poprzemysłowych, powstawaniem terenów niezbędnych do rozszerzania działalności produkcyjno-usługowej.