Produkcja saszetek

Saszetki są bardzo często wykorzystywane w branży kosm etycznej i są nieodzownym elementem przeróżnego rodzaju akcji marketingowych – to dzięki saszetkom z próbkami kosm etycznymi odbiorca końcowy może poznać i przetestować produkt.

Dotychczas możliwość druku saszetek zarezerwowana była tylko dla największych koncernów – głównie ze względu na duże minima logistyczne dostawców podłoży oraz tradycyjnych drukarni.

Arti-Bau, producent etykiet samoprzylepnych, oferuje również druk saszetek, nawet w najmniejszych nakładach.

Drukowane przez nas saszetki cechują się:

  • wysoką trwałością,
  • odpornością na zawartość próbek kosmetycznych.

Saszetki kosmetyczne

Saszetki kosmetyczne drukowane w technologii cyfrowej mogą być błyszczące lub matowe, oferujemy również możliwość uszlachetnienia ich folią do cold stampingu – złotą, srebrną lub holograficzną.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do konfekcjonerów, szukających możliwości poszerzenia swojego asortymentu również o krótsze serie saszetek, jak i do klientów poszukujących drukarni, która będzie w stanie dostarczyć zadrukowane podłoże saszetkowe – albo do własnej obróbki, albo do przekazania firmie specjalizującej się w konfekcji saszetek.

Drukowane cyfrowo saszetki można zamawiać od najmniejszych nakładów oraz, tak jak w wypadku reszty naszego asortymentu, istnieje możliwość łączenia kilku wzorów w jeden nakład, dzięki czemu nasi klienci są w stanie zamawiać nakłady potrzebne do bieżących i nadchodzących produkcji, bez konieczności tworzenia wysokich stanów magazynowych, które ze względu na często zmieniające się przepisy polskie i unijne po upływie roku mogą okazać się niezgodne z prawem, z powodu np. niejasnego ostrzeżenia o alergenach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Klientów z branży kosmetycznej, którzy trafili na naszą stronę w wyniku poszukiwań tanich saszetek kosmetycznych w krótkich seriach, zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty – etykiety dla branży kosmetycznej.

Do druku saszetek wykorzystujemy profesjonalny laminat saszetkowy z powłoką barierową PET/PE/ALU/PE.

Zapewniamy, że dzięki naszej dużej elastyczności, jesteśmy w stanie idealnie wpasować się w zróżnicowane potrzeby naszych klientów, a oferowane przez nas wydruki są zawsze wysokiej jakości.