Etykiety na marki premium

Drukarnia Artibau bazuje w swojej pracy na nowoczesnych technologiach. Dzięki temu, że wykorzystujemy w naszej pracy maszynę hybrydową Mark Andy Digital Serie, możemy zaoferować Wam także wykonanie ekskluzywnych etykiet samoprzylepnych na produkty marek premium. Produkty spożywcze, kosmetyki, alkohole itd. – w tych grupach dość często oferowane są produkty premium. Artykuły luksusowe najczęściej wyróżniają się już na pierwszy rzut oka eleganckim opakowaniem oraz etykietą.

Nasza drukarnia cyfrowa bardzo chętnie przygotuje dla Was eleganckie etykiety na marki premium, które będą wyróżniać się swoim szlachetnym podłożem i starannym wykonaniem. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii możemy zapewnić Wam druk etykiet samoprzylepnych, którego jakość nie pozostawia nic do życzenia.

Budowa marki premium a etykieta samoprzylepna

Nie da się zaprzeczyć, że na budowę marki premium ma wpływ wiele czynników. Poza jakością konkretnego produktu nie wolno zapominać także o dobraniu odpowiedniego opakowania, w tym także etykiety. Gdy mowa o markach premium, warto decydować się na ekskluzywne etykiety samoprzylepne na szlachetnych podłożach. Złocenia, tłoczenia, wyrafinowana grafika – to częste elementy etykiet dla marek premium. Produkty w pięknych opakowaniach, przy których projekcie zadbano o szczegóły, sprawiają od razu wrażenie ekskluzywnych. Jeśli zależy Wam na wypromowaniu marki premium, musicie zadbać o to, by nawet etykiety wykonane były na wysokiej jakości podłożach. Bardzo ważna jest estetyka nadruków, staranne wykonanie. Sam druk musi być trwały.

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem etykiet samoprzylepnych na marki premium, nasza drukarnia chętnie podejmie się Waszego zlecenia. Współpracujemy z firmami reprezentującymi różne branże. Z racji tego, że zależy nam na zadowoleniu klientów, chętnie wykonamy także nadruki testowe. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu.

Hybrydowa maszyna Mark Andy Digital Serie i jej możliwości

Możemy zaoferować naszym klientom najwyższej jakości etykiety samoprzylepne na marki premium, ponieważ wykorzystujemy hybrydową maszynę Mark Andy Digital Serie. To innowacyjna maszyna, która umożliwia nam wydajny druk w dwóch technologiach, a mianowicie: w cyfrowej inkjetowej oraz flekso. Warto zaznaczyć, że maszyna Mark Andy Digital Serie umożliwia druk z prędkością przekraczającą 70 m na minutę. Dotychczas była to prędkość nie do osiągnięcia w druku injektowym.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, stąd też druk etykiet samoprzylepnych odbywa się przy użyciu atramentów utwardzanych promieniami UV. Dlatego też możemy zaoferować Wam etykiety na marki premium oraz bieżące potrzeby, których trwałość nie pozostawia nic do życzenia. Etykiety te są bardzo trwałe!

Jeśli chodzi akurat o etykiety na marki premium, bardzo często korzystania z sekcji flekso. Umożliwia ona produkcję etykiet szlachetnych, np. matowych, peel-off, ze złoceniami na zimno, z drukiem od strony kleju albo jednym kolorem pantone np. złoto czy srebro. Rozdzielczość takich etykiet wynosi 1200 dpi.

Etykiety na marki premium – nasza oferta

Drukarnia Artibau może pochwalić się naprawdę rozległym doświadczeniem w produkcji etykiet samoprzylepnych na opakowania różnego typu. Niezależnie od tego, jaką branżę reprezentujecie, jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem (dowolnej ilości!) etykiet na markę premium, możecie zdać się na nas. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na druk etykiet samoprzylepnych, których estetyka i trwałość stoją na najwyższym poziomie.

Nasza oferta obejmuje ekskluzywne etykiety dla wymagających klientów. Z ich pomocą wypromujecie szybciej i bardziej efektywnie Waszą markę premium. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na etykiety złocone, srebrzone, z kolorami fluo czy metalicznymi, łączone z matowymi podłożami itd. możecie oczekiwać profesjonalnej obsługi na każdym etapie naszej współpracy.

Etykiety na marki premium powinny wyróżniać się wyrafinowaną estetyką i jednocześnie użyciem szlachetnego podłoża. Chodzi o to, aby dana marka od razu identyfikowana była jako ekskluzywna. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z drukarnia Artibau, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością wykonamy dla Was próbne etykiety.