Etykiety bezklejowe na wodę mineralną

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem wysokiej klasy etykiet bezklejowych na wodę mineralną, zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Artibau to doświadczona drukarnia etykiet, która ma za sobą realizację projektów dla podmiotów z różnych branż. Jesteśmy przekonani, że uda nam się sprostać Waszym wymaganiom.

Wszystkie oferowane przez nas etykiety cechują się bardzo wysoką trwałością. Także, gdy chodzi o etykiety bezklejowe na wodę mineralną, możecie spodziewać się najwyższej jakości.

Chętnie udzielimy Wam dodatkowych informacji na temat wykonywanych przez nas etykiet bezklejowych na wodę mineralną.

Etykiety bezklejowe na wodę mineralną i ich wymagana zawartość

Zamawiając etykiety bezklejowe na wodę mineralną, musicie mieć świadomość, że ich zawartość została odgórnie określona przepisami prawnymi. W jaki sposób producent powinien prawidłowo oznakować oferowaną wodę mineralną? Każda etykieta musi zawierać następujące informacje:

  • nazwę zarówno producenta, jak i produktu;
  • informacje o tym, że dana woda mineralna posiada atest PZH;
  • zgodę Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej;
  • nazwę źródła, a także miejsce wydobycia wody;
  • datę minimalnej trwałości;
  • stały skład chemiczny wody mineralnej.

To jednak jeszcze nie wszystko. W przypadku naturalnych wód mineralnych na etykiecie powinna znaleźć się także informacja na temat stopnia mineralizacji, tzn. powinny zostać wyszczególnione konkretne  składniki mineralne wraz  z ich zawartością. Jeśli natomiast chodzi o wody nasycone dwutlenkiem węgla, musi pojawić się na ich etykiecie informacja o stopniu nasycenia oraz pochodzeniu dwutlenku węgla. Ponadto powinna zostać nadrukowana informacja o wykorzystanych procesach uzdatniania wody.

Jeśli zlecicie nam druk etykiet bezklejowych na wodę mineralną lub źródlaną, chętnie doradzimy Wam, co powinno się na nich znaleźć. Możecie nam w pełni zaufać. Nasze długie doświadczenie umożliwia nam zaoferowanie obsługi na najwyższym poziomie. W razie jakichkolwiek pytań o drukowanie etykiet bezklejowych na wodę mineralną zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Etykiety bezklejowe na wodę mineralną – niepowtarzalny design

Jeżeli zależy Wam na zamówieniu eleganckich etykiet bezklejowych na wodę mineralną, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Drukarnia Artibau od dawna zajmuje się produkcją nowoczesnych etykiet na produkty różnego typu. Zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia. Powierzając nam druk etykiet samoprzylepnych lub bezklejowych, możecie spodziewać się starannego wykończenia i wysokiej trwałości.

Dotychczas realizowaliśmy projekty różnego typu. W praktyce oznacza to, że możemy wykonać etykiety zarówno o dość tradycyjnym, jak i nowoczesnym designie. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Zachęcamy do nadesłania projektu, z przyjemnością wydrukujemy próbne etykiety. Bardzo chętnie przygotujemy etykiety bezklejowe zaprojektowane na konkretna okazję. Etykiety zamawiane z okazji różnych eventów cechują się zazwyczaj bardziej wyszukanym designem. W każdym przypadku jednak możemy Wam zagwarantować druk najwyższej jakości.

Etykiety bezklejowe na wodę mineralną – aktualna oferta drukarni Artibau

Artibau to ceniony na rynku producent nowoczesnych etykiet. Warto w tym miejscu podkreślić, że naszym klientom oferujemy zarówno etykiety samoprzylepne, jak i etykiety bezklejowe na wodę mineralną. Możecie nam zlecić druk dowolnego typu etykiet. Jeśli jesteście zainteresowani, zachęcamy Was do zapoznania się z naszymi ostatnimi realizacjami. To jednak jeszcze nie wszystko. Nasi klienci jak najbardziej mogą zdecydować się także na próbny druk etykiet. W razie zainteresowania zapraszamy do skontaktowania się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Jeśli już chodzi o druk nowoczesnych etykiet bezklejowych, możemy zaproponować Wam perliste owijki, które dostarczamy na roli. W naszej pracy bazujemy na najnowszych technologiach i profesjonalnym sprzęcie. W praktyce oznacza to, że możecie oczekiwać po współpracy z nami najwyższej jakości owijek na butelki, które przydadzą się zarówno do bieżącej produkcji, jak i do realizacji okazjonalnych czy jubileuszowych.