Etykiety samoprzylepne Zielona Góra

Etykiety na rolce na podłożu samoprzylepnym wyróżniają się korzystnym dla klienta połączeniem przystępnej ceny, wysokiej jakości i łatwości użytkowania. Drukowanie etykiet samoprzylepnych to najpopularniejsza usługa z katalogu drukarni cyfrowej Arti-Bau. Takie produkty można wykorzystać do rozwiązywania zadań reklamowych i informacyjnych przy projektowaniu opakowań towarów dowolnej grupy: chemii gospodarczej, ochrony roślin, napojów alkoholowych, kosmetyków, itp.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau

Arti-Bau specjalizuje się w szybkim i wysokiej jakości druku etykiet samoprzylepnych. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie poligraficznym i przyjmujemy zlecenia na produkcję każdego typu etykiet na roli. Drukujemy: etykiety samoprzylepne jednowarstwowe oraz wielowarstwowe oraz jednostronne.

W ofercie naszej drukarni znajdują się etykiety samoprzylepne:

 • Cyfrowe pełnokolorowe.
 • Transparentne.
 • Peel-off.
 • Z nadrukiem od strony kleju.
 • Uszlachetnione.
 • Na podłożach nieprzepuszczających światła.

Przyjmujemy również zamówienia na saszetki na laminatach wielowarstwowych wykonane w technologii cyfrowej pełnokolorowej. Można składać zlecenia na druk etykiet samoprzylepnych także w małych nakładach, czyli tzw. etykiety okazjonalne, próbne, promocyjne.

Do uzyskania wysokiej jakości druku etykiet wykorzystujemy maszyny poligraficzne:

 • Mark Andy Digital Series HD – druk fleksograficzny oraz inkjetowy. Drukujemy na zamówienie etykiety peel-off, sandwich, matowe, szlachetne, ze złoceniami na zimno.
 • Xeikon PX3000 – do druku cyfrowego inkjetowego. Drukujemy na zamówienie etykiety samoprzylepne w krótszych oraz dłuższych seriach.

Dla pomyślnej realizacji zadań o dowolnej złożoności wyposażyliśmy naszą bazę produkcyjną w w/w maszyny poligraficzne które dają możliwość drukowania etykiet samoprzylepnych na szerokiej gamie materiałów. Równomierne nałożenie warstwy klejącej zapewnia wygodę etykietowania ręcznego lub automatycznego, a także wytrzymałość, niezawodność i trwałość mocowania etykiety w każdych warunkach.

Udoskonalenie sprzętu i wprowadzenie innowacyjnych technologii umożliwia nanoszenie tekstu i obrazu na różne materiały – kolorową lub przezroczystą folię PVC, polipropylen, nylon, papier o wymaganej grubości. Najpopularniejszymi opcjami są folie i papiery o powierzchni półbłyszczącej, których wybór zależy od oczekiwanych warunków przechowywania produktu i jego użytkowania.

Cechy papierowych etykiet samoprzylepnych

Standardowy papier drukarski jest mało przydatny do tworzenia produktów promocyjnych, ponieważ łatwo ulega uszkodzeniu, a kolory na nim szybko tracą nasycenie i wypłukują się po zamoczeniu. Dodatkową niedogodnością jest żmudny proces ręcznego nakładania kleju.

Skutecznym rozwiązaniem alternatywnym jest produkcja etykiet na papierze samoprzylepnym, której głównymi zaletami są:

 • Koszt przystępny dla każdego klienta.
 • Szeroka zmienność rozwiązań kolorystycznych.
 • Wygoda i niezawodność mocowania na opakowaniu w trybie ręcznym lub w sposób zautomatyzowany.
 • Doskonała jakość (odwzorowanie kolorów, wyraźne linie i drobne szczegóły) druku.

Ponadto nowoczesne papierowe etykiety samoprzylepne są odporne na wpływy zewnętrzne i trwałe. Można to osiągnąć stosując specjalny matowy, błyszczący, metalizowany papier oraz specjalne rodzaje wykończeń – laminowanie lub lakierowanie. Do produkcji etykiet papierowych na roli Arti-Bau wykorzystuje metodę fleksograficzną, która łączy opłacalność i różnorodne możliwości zdobnicze.

Jesteśmy gotowi ożywić stworzony przez Ciebie szkic lub opracować go zgodnie z głównymi wymaganiami koncepcyjnymi i specyficznymi cechami produktu. Będziesz zadowolony z naszej wydajności, jakości pracy i kosztów usług! Możliwości nowoczesnego druku cyfrowego pozwalają na realizację każdego projektu z segmentu druku marketingowego lub biznesowego w jak najkrótszym czasie, niedrogo i w doskonałej jakości.

Dlaczego warto prowadzić działalność biznesową w Zielonej Górze?

Zmiany jakie zaszły w Zielonej Górze na przestrzeni lat spowodowały, że z miasta opartego na rolnictwie i rzemiośle powstała miejscowość z dobrze rozwiniętym przemysłem. Wiele czynników wskazuje Zieloną Górę jako idealne miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej.  Sprzyjające warunki dla rozwoju biznesu spowodowały tworzenie coraz większej ilości firm z różnych branż. Tutaj dostępna jest wysoko wykwalifikowana kadra techniczna spełniająca się zawodowo w firmach produkcyjnych i logistycznych. Park Zielona Góra zaliczany jest do specjalnej strefy ekonomicznej, co oznacza, że jego celem jest zwiększenie udziału zagranicznych inwestycji.

W tym mieście działa lotnisko Zielona Góra Babimost które stale się rozwija i obsługuje różne kierunki: Gdańsk, Chorwacja, Bułgaria, Turcja, Wielka Brytania. Zielona Góra należy do miast zrównoważonych (3 miejsce), jest naukowym i kulturalnym centrum z dużym potencjałem gospodarczym. Można stwierdzić, że jest atrakcyjne dla inwestorów polskich i zagranicznych, ponieważ położone jest na skrzyżowaniu międzynarodowych szlaków drogowych i kolejowych które łączą Skandynawię z południem Europy i Warszawę z Berlinem. Ponadto Zielona Góra jest nazywana zielonym miastem (lasy-53%) z korzystną cyrkulacją powietrza.