Etykiety promocyjne

Artibau to doświadczona drukarnia cyfrowa, która specjalizuje się w produkcji etykiet samoprzylepnych. Ze względu na fakt, że dysponujemy nowoczesnym sprzętem, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom druk etykiet samoprzylepnych w różnych nakładach. Tak naprawdę nie jest ważne, czy potrzebujecie etykiet na produkty spożywcze, kosmetyczne, chemiczne czy inne – możecie w pełni nam zaufać. Wysoka trwałość nadruku, szeroki wybór podłoży, profesjonalne doradztwo – tego mogą oczekiwać wszyscy klienci, którzy zdecydują się na współpracę z drukarnią Artibau. Bardzo chętnie odpowiemy na Wasze pytania o naszą ofertę.

Naszym atutem jest szeroka oferta. Drukujemy etykiety na opakowania produktowe, etykiety zbiorcze na palety i kartony, a także etykiety promocyjne. Jeśli chodzi o etykiety promocyjne, istotne jest, aby od razu przyciągały wzrok. Jeśli chcecie zamówić etykiety promocyjne, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie Wasze pytania o druk etykiet samoprzylepnych.

Etykiety promocyjne i ich funkcje

Dlaczego właściwe zamawia się etykiety promocyjne? Etykiety promocyjne mają bardzo ważną rolę informacyjną i marketingową. Muszą w jednoznaczny sposób podkreślać, dlaczego dana oferta promocyjna jest wyjątkowa. Często chodzi o obniżkę cen, wyjątkowe walory jakościowe lub możliwość zakupu 2 produktów w cenie jednego. To jednak jeszcze nie wszystko.

Etykiety promocyjne mają za zadanie wyróżnić konkretny produkt na półce sklepowej. Dlatego bardzo ważna jest ich estetyka. Dość często stosuje się specjalne techniki zdobnicze, a także zwracające uwagę papiery fluorescencyjne – obok takiej etykiety w sklepie żaden klient nie przejdzie obojętnie.

Faktem jest, że etykiety promocyjne, które zwracają uwagę, to bardzo skuteczny, a przy tym naprawdę ekonomiczny sposób, aby poinformować klientów o wyjątkowej ofercie. Co ważne, etykiety promocyjne można z powodzeniem nakleić na opakowanie produktu, nie ma potrzeby zmieniać całej dotychczas stosowanej etykiety produktowej. Nawet przy ograniczonym budżecie na marketing można jak najbardziej zamówić etykiety promocyjne – koszt ich wykonania nie jest zbyt wysoki.

Różne warianty etykiet promocyjnych

Warto podkreślić, że etykiety promocyjne zamawiane są w wielu różnych wariantach. Jeśli zdecydujecie się zlecić druk etykiet samoprzylepnych właśnie nam, na pewno uda nam się nawiązać zadowalającą współpracę. Nasi klienci zamawiają chętnie następujące warianty etykiet promocyjnych:

  • standardowe etykiety samoprzylepne w kształcie elipsy lub koła, najczęściej żółte lub czerwone (zwracające uwagę kolory) – takie etykiety można bardzo łatwo umieścić na każdym opakowaniu produktowym;
  • etykiety warstwowe np. typu sandwich – za pomocą nacięcia można oddzielić górną warstwę, która jest zadrukowana;
  • etykiety warstwowe typu peel off – chodzi o etykiety warstwowe typu “odklej-przyklej”. Najczęściej warstwa wierzchnia zawiera widoczną informację o promocji, bywa, że odklejoną warstwę wierzchnią można wykorzystać jako kupon rabatowy;
  • etykiety memo labels – to naklejki, które można nakleić na różne produkty, praktycznie w każdym miejscu.

Jeśli jesteście zainteresowanie zamówieniem nowoczesnych etykiet promocyjnych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możecie wybrać jeden z wariantów pokrótce zaprezentowanych powyżej lub zdecydować się na innego rodzaju etykiety promocyjne – jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i zawsze chcemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Etykiety promocyjne – nasza oferta

Nasza drukarnia zawsze stara się sprostać oczekiwaniom klientów. Dlatego też możemy zaoferować Wam etykiety promocyjne, które na pewno pomogą Wam zrealizować cele organizowanych akcji marketingowych. Naszą ofertę kierujemy do firm z różnych branż. Nasza drukarnia z powodzeniem wykorzystuje technologię cyfrową, co w praktyce oznacza, że możliwe jest umieszczenie zmiennych danych łączonych w jedno zlecenie w obrębie jednego wymiaru. W praktyce oznacza to, że promowane produkty można za pomocą etykiety wyróżnić zarówno terminowo, jak i jakościowo oraz cenowo.