Etykiety na saszetki kosmetyczne

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, oferujemy także wysokiej jakości etykiety samoprzylepne dla branży kosmetycznej. Mamy nadzieję, że skorzystanie z naszej oferty! Wysokiej jakości podłoża, nowoczesne maszyny, innowacyjne technologie, elastyczne podejście do klienta – tego właśnie mogą spodziewać się klienci naszej drukarni cyfrowej Artibau.

Od samego początku naszej działalności konsekwentnie stawiamy na wysoką jakość wykonywanych etykiet samoprzylepnych. Możecie spodziewać się, że wykonane przez nas etykiety będą bardzo estetyczne, a nadruk na nich trwały. Na życzenie klienta możemy wykonać także estetyczne etykiety na saszetki kosmetyczne.

Co powinny zawierać etykiety na saszetki kosmetyczne?

Chyba każdy ma świadomość tego, że produkty kosmetyczne, w tym także próbki kosmetyczne w charakterystycznych saszetkach, muszą być odpowiednio oznakowane. Na opakowaniu kosmetyku powinny znajdować się rzetelne, jednoznaczne informacje o produkcie, które są widoczne i nieusuwalne.

Dane, które musza znaleźć się na opakowaniu produktu kosmetycznego to:

  • nazwa firmy, która go wyprodukowała oraz adres podmiotu, który wprowadził kosmetyk do obrotu towarowego;
  • zawartość opakowania, objętość lub masa;
  • data przydatności prawidłowe przechowywanego produktu kosmetycznego;
  • ewentualne środki ostrożności wskazane przy stosowaniu produktu;
  • nr partii – lub inne informacje, które pozwolą na zidentyfikowanie produktu;
  • funkcja kosmetyku;
  • skład.

Etykiety na saszetki kosmetyczne w różnych nakładach

Saszetki są bardzo często wykorzystywane w branży kosmetycznej. Ten fakt można właściwie łatwo wytłumaczyć – to właśnie w niewielkich saszetkach oferowane są chociażby próbki kosmetyków. Oczywiście różnie i takie małe opakowanie muszą posiadać odpowiednie etykiety, które zawierają podstawowe dane. Ze swej strony chcielibyśmy podkreślić w tym miejscu, że nasza oferta obejmuje etykiety na saszetki kosmetyczne w różnych nakładach. Także w tych mniejszych. Dbamy o estetykę oferowanych etykiet. Jeśli klient sobie zażyczy, zamówione przez niego etykiety an saszetki kosmetyczne mogą zostać ozdobione poprzez laminowanie, srebrzenie lub złocenie. Druk etykiet samoprzylepnych przebiega stosunkowo szybko, dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn drukarskich możemy zaoferować klientom krótkie terminy realizacji.

Etykiety na saszetki kosmetyczne – różne warianty

Jeśli już chodzi o etykiety na saszetki kosmetyczne, można je zamówić w różnych wariantach. Dostępne są jak najbardziej etykiety na saszetki kosmetyczne o różnej gramaturze. Zawsze chcemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też oferujemy Wam etykiety na folii oraz na papierze, które są odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Decydując się na zamówienie u nas etykiet na saszetki kosmetyczne, możecie nieodmiennie oczekiwać wysokiej jakości. Zachęcamy Was do zapoznania się z podłożami, których używamy w naszej pracy. Jeżeli nasza oferta Was zainteresowała, bardzo chętnie wykonamy próbne etykiety na saszetki kosmetyczne.

Etykiety na saszetki kosmetyczne -nasza aktualna oferta

Ze swej strony chcielibyśmy podkreślić, że nowoczesne maszyny drukarskie umożliwiają nam wykonywane nadruków o wysokiej jakości, które w dodatku są bardzo trwale. Zamawiając u nas etykiety na saszetki kosmetyczne, będziecie na pewno zadowoleni.

Chcielibyśmy podkreślić, że nasza drukarnia dysponuje nowoczesną maszyną hybrydową, dzięki której jak najbardziej możemy zrealizować także zamówienia na etykiety na saszetki kosmetyczne nawet w nakładzie od 500 sztuk. Jeśli zatem chcecie zamówić etykiety na próbki kosmetyczne, które tak często rozdawane są klientom, jak najbardziej możecie skorzystać z naszej oferty. Saszetki zamówione przez klienta dostarczane są na roli – można je od razu napełniać. Staramy się zapewniać naszym klientom kompleksową obsługę, dlatego też stale współpracujemy z firmami konfekcjonującymi saszetki.

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu. Na pewno uda nam się ustalić wszelkie szczegóły.