Etykiety samoprzylepne na roli

Nasza drukarnia może poszczycić się długim doświadczeniem w branży. Produkujemy etykiety samoprzylepne na roli dla firm reprezentujących różne branże.

Niezależnie od tego, czy są Państwo zainteresowani etykietami na rolce dla branży kosmetycznej, spożywczej, chemicznej czy innej, na pewno uda nam się nawiązać owocną współpracę.

Etykiety na roli produkujemy na każdym z dostępnych przez nas podłoży, oferujemy:

 • etykiety papierowe i foliowe,
 • etykiety białe,
 • etykiety przezroczyste lub srebrne,
 • błyszczące i matowe.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą etykiet samoprzylepnych na roli.

Etykiety samoprzylepne na roli służą do znakowania produktu oraz pełnią funkcję marketingową.

Dzięki ogromnemu wyborowi wykrojników regularnych jesteśmy w stanie prawie zawsze dopasować wymiary etykiet do któregoś z istniejących już wykrojników, co daje nam możliwość zaoszczędzenia naszym klientom dodatkowych kosztów.

W wypadku kształtów nieregularnych jesteśmy w stanie zamówić każdy kształt wykrojnika wg wymagań klienta.

O czym należy pamiętać, zamawiając etykiety na roli?

Firmy korzystające z etykieciarek i podajników zachęcamy do przekazywania informacji o wymaganym ułożeniu na roli już przy składaniu zapytania o wycenę.

Nasze schematy znajdą Państwo na podstronie nawoje etykiet.

W razie jakichkolwiek trudności można śmiało przesyłać zdjęcia lub informacje od producentów.

ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE NA ROLI

Zalety

 • wygoda
 • bardzo duży wybór wykrojników regularnych;
 • możliwość dostosowania do etykieciarek;
 • możliwość dalszego zadruku metodą termiczną
 • lub termotransferową;

Etykiety na roli znajdują zastosowanie we wszystkich branżach – ostateczny wybór zawsze należy do klienta, my oferujemy doradztwo w celu znalezienia optymalnego rozwiązania.

Etykiety samoprzylepne na rolce. Druk na różnych podłożach

Chcielibyśmy podkreślić, że druk etykiet samoprzylepnych na rolce jest możliwy na różnych materiałach. Wykorzystujemy podłoża papierowe oraz foliowe. W praktyce oznacza to, że możliwe jest drukowanie etykiet samoprzylepnych na rolce, które sprawdzą się na dowolnej powierzchni.

Etykiety samoprzylepne na roli – duża różnorodność

To bynajmniej nie przypadek, że etykiety samoprzylepne na roli cieszą się tak dużym zainteresowaniem na rynku. Z racji tego, że w naszej pracy wykorzystujemy druk cyfrowy, mogą Państwo liczyć na korzystne ceny także w przypadku niskich oraz średnich nakładów. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia, nawet przy dużych nakładach. Nasi dotychczasowi klienci mogą potwierdzić, że jakość druku produkowanych prze nas etykiet nie pozostawia nic do życzenia.

Etykiety samoprzylepne na roli wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu i handlu. Tego typu etykiety nakleja się na produkty spożywcze, kosmetyczne, odzieżowe, farmaceutyczne, elektroniczne, chemiczne itd. Jeśli są Państwo zainteresowani zleceniem nam druku wysokiej jakości etykiet samoprzylepnych na roli, zapraszamy do kontaktu. Uwzględnimy Państwa życzenia oraz wytyczne obowiązujące w konkretnej branży. Na zamówione etykiety na rolce naniesiemy wszystkie informacje, które nam podacie. Etykiety mogą informować o produkcie, jego cechach, składzie, a także o sposobie użycia czy konkretnych parametrach technicznych.

Etykiety samoprzylepne na rolce na podłożu foliowym to rozwiązanie, które wyróżnia się wysoką trwałością i odpornością na oddziaływanie szeroko pojmowanych czynników zewnętrznych. Foliowe etykiety samoprzylepne na rolce wykorzystywane są chociażby w branży kosmetycznej, chemicznej oraz motoryzacyjnej. Zlecając nam druk etykiet na folii, możecie zdecydować się na folię transparentną, białą, srebrną.

Nasza drukarnia hętnie wykona etykiety samoprzylepne na rolce na papierze. Druk takich również przebiega przy użyciu nowoczesnych technologii. Oczywiście etykiety papierowe cechują się zadowalającą trwałością (wiele zależy od sposobu ich eksponowania). Używany standardowy klej w papierowych etykietach samoprzylepnych na rolce zapewnia bardzo dobrą przyczepność na większości podłoży.

Etykiety samoprzylepne w roli i ich najważniejsze zalety

Dlaczego warto właściwie zdecydować się na etykiety samoprzylepne na roli? Oto najważniejsze argumenty przemawiające za zleceniem drukarni Arti-Bau wykonanie tego rodzaju etykiet:

 • etykiety samoprzylepne na roli drukujemy bazując na trwałej technice druku UV;
 • nasi klienci mogą zdecydować się na papier samoprzylepny lub folię samoprzylepną – w obu przypadkach oferujemy różne warianty podłoża;
 • możliwe jest drukowanie etykiet samoprzylepnych na roli o dowolnych wymiarach i kształtach;
 • możliwy jest druk małych nakładów;
 • oferujemy krótkie terminy realizacji;
 • maksymalna szerokość etykiety 314 mm brutto;
 • na życzenie klienta możemy zastosować mocniejszy klej lub klej usuwalny.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania o oferowane przez naszą drukarnię cyfrową etykiety samoprzylepne na roli. Zlecając nam druk etykiet na roli, mogą Państwo oczekiwać terminowego wykonania i wysokiej jakości zamówionego produktu. Dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych technologii nasza drukarnia może wyprodukować na życzenie klienta etykiety samoprzylepne matowe, laminowane, peel-off, ze złoceniami itd. Zapraszamy do kontaktu, jeśli mają Państwo pytania o etykiety samoprzylepne na roli.