Branża kosmetyczna

Branża kosmetyczna jest jedną z bardziej wymagających w druku etykiet – etykiety na kosmetyki muszą odpowiadać na najbardziej zróżnicowane zapytania ze strony klientów. Oprócz fantastycznych efektów możliwych do uzyskania przy wykorzystaniu sam ego zadruku cyfrowego, proponujemy wiele uszlachetnień, które sprawią, że opakowanie będzie przyciągać uwagę nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Przezroczyste etykiety na kosmetyki typu „ultraclear” lub „no-label-look” cieszą się ogromną popularnością – pozwalają wyeksponować zawartość lub podkreślić walory estetyczne opakowania, jednocześnie będąc eleganckim nośnikiem informacji.

Foliowe etykiety na kosmetyki są wodoodporne, a sam zadruk jest odporny na ścierania i działanie środków wykorzystywanych w sprzedaży lub na etapie produkcji kosmetyków, jak np. aceton, dzięki czemu nasz klient ma pewność, że etykieta nie ulegnie uszkodzeniu.

Oprócz standardowych etykiet na kosmetyki zajmujemy się również tworzeniem etykiet na tuby oraz zadrukiem folii saszetkowej. Wielu
klientów ceni sobie możliwość wydrukowania saszetek kosmetycznych bez konieczności martwienia się o minima logistyczne – w druku cyfrowym MOQ nie istnieje.

Doradzamy klientom w kwestii odpowiedniego projektowania etykiet oraz saszetek.