Etykiety na kosmetyki

Branża kosmetyczna to bardzo wymagający klient. Zarówno pod względem wykonania produktów, jak i starannego wykończenia ich opakowań. W tym także etykiet, które muszą zawierać określone informacje, być trwałe i estetyczne. Jeśli potrzebują Państwo wysokiej jakości etykiet na kosmetyki, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej drukarni. Jako producent etykiet samoprzylepnych dokładamy starań, aby oferowane etykiety w pełni odpowiadały oczekiwaniom klienta i jednocześnie cechowały się wysoką trwałością.

Nasza drukarnia etykiet samoprzylepnych zawsze kieruje się potrzebami klientów. Niezależnie od tego, na jakie materiały do produkcji etykiet na kosmetyki się Państwo zdecydują, chętnie podejmiemy się zlecenia. Mamy świadomość tego, że etykiety do kosmetyków projektowane są w zależności od przeznaczenia konkretnego produktu lub rodzaju jego opakowania. Dlatego też oferujemy klientom szeroki wachlarz materiałów. Bez problemu mogą Państwo zamówić w naszej drukarni etykiety do kosmetyków, które będą odpowiadać Państwa indywidualnym potrzebom.

Etykiety na kosmetyki. Wykorzystywane materiały

W chwili obecnej nasza drukarnia etykiet samoprzylepnych może zaoferować produkcję etykiet na kosmetyki na następujących materiałach:

  • papier – klienci mogą zdecydować się na produkcje etykiet na kosmetyki na papierze półbłyszczącym, matowym, metalizowanym specjalnym;
  • folia biała – zarówno PE, jak i PP;
  • folia transparentna – zarówno PE, jak i PP.

Jeśli chodzi o etykiety na kosmetyki, drukarnia wykorzystuje wyłącznie materiały najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani, że uda nam się zaoferować Państwu produkt na wysokim poziomie.

Etykiety samoprzylepne na kosmetyki w różnych nakładach

Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, dlatego też jesteśmy w stanie podjąć się w zasadzie każdego zlecenia. Na życzenie klienta możemy wykonać dowolny nakład etykiet do kosmetyków. Nasza drukarnia dysponuje precyzyjną, szybką linią produkcyjną. W praktyce oznacza to, że możemy wykonać różne nakłady etykiet na kosmetyki w licznych kolorach, możliwe są jak najbardziej kombinacje elementów matowych i błyszczących.

Zamierzają Państwo wprowadzić nowe produkty do oferty? Są Państwo zainteresowani nowym wzorem etykiet, jednak w stosunkowo niedużej ilości? To nie problem! Nasza drukarnia może zaoferować cyfrowe etykiety na kosmetyki – druk rewelacyjnej jakości. W grę wchodzą jak najbardziej także niskie nakłady. Jeśli są Państwo zainteresowani drukowaniem etykiet kosmetycznych w niedużym nakładzie i mają w związku z tym pytania o aktualną ofertę, zachęcamy do kontaktu.

Etykiety do kosmetyków. Przygotowanie do druku

Jak zlecić produkcję etykiet na kosmetyki na papierze lub folii? Chętnie wyjaśnimy wszystko w rozmowie telefonicznej. Oczywiście, aby druk etykiet na kosmetyki przebiegał bez przeszkód, należy dobrze przygotować projekt. Są Państwo zainteresowani etykietami na podłożu papierowym? Jeśli tak, etykiety kosmetyczne do druku można zapisać w dowolnym formacie graficznym, wektorom lub bitmapowym. Interesują Państwa raczej  etykiety do kosmetyków drukowane na folii PP, PE, PET albo papierze metalizowanym? W takim razie projekt etykiety powinien zostać wykonany w formacie wektorowym z dołączonymi czcionkami.

Etykiety na kosmetyki. Producent z doświadczeniem

Arti-Bau to cyfrowa drukarnia etykiet dla różnych branż. Dotychczas współpracowaliśmy z licznymi producentami i dystrybutorami kosmetyków. Naszą ofertę produkcji etykiet na kosmetyki kierujemy zarówno do polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorstw. Rozległe doświadczenie pozwala nam dostosować ofertę od Państwa oczekiwań. Na zamówienie klientów wykonywaliśmy etykiety kosmetyczne na podłożach foliowych, papierowych, metalizowanych oraz transparentnych. W naszym portfolio znajdują się także etykiety uszlachetniane folią srebrną lub złotą – częsty wybór producentów kosmetycznych marek premium. Bez problemu mogą Państwo zamówić etykiety na kosmetyki matowe, ultra błyszczące albo z nadrukiem od strony kleju. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.