Etykiety z Cold Stampingiem

Producent etykiet Arti-Bau zachęca do zapoznania się z bogatym portfolio etykiet uszlachetnionych cold stampingiem.

Cold Stamping to technologia kładzenia folii na zimno – przy pomocy kleju i polimera, bez konieczności inwestowania w zakup kosztownych matryc do tłoczenia.

Oferujemy etykiety papierowe z cold stampingiem oraz etykiety foliowe z cold stampigiem. Etykiety z cold stampingiem przyciągają uwagę odbiorców końcowych dzięki swojemu eleganckiemu, połyskliwemu wykończeniu.

W naszej ofercie znajdą Państwo folię do cold stampingu w kolorach złotym, srebrnym oraz holograficznym.

Etykiety ze złoceniami znajdują zastosowanie w wielu branżach, począwszy od kosm etycznej, zahaczając o suplementy, a na spożywczej kończąc. W zależności od preferencji klienta jesteśmy w stanie zrobić etykiety złocone na papierze lub folii – zyskującym na popularności rozwiązaniem są etykiety no label look z cold stampingiem.

Niższe koszty druku

Dzięki posiadanej przez nas zaawansowanej technologicznie maszynie do druku etykiet cyfrowych z dwiema stacjami flexo jesteśmy w stanie oferować etykiety ze złoceniami i srebrzeniami wysokiej jakości, przy jednoczesnym poszanowaniu finansów naszych klientów.

Do wykonania cold stampingu wymagany jest zakup tylko jednego polimera, w przeciwieństwie do oferowanych przez tradycyjne drukarnie rozwiązań, wymuszających na klientach zakup wielu polimerów.

Etykiety ze złoceniem oraz srebrzeniem drukowane są w technologii inkjetowej, co umożliwia łączenie wielu wzorów w jednym
wymiarze ze wspólnym miejscem przeznaczonym do położenia folii do cold stampingu w ramach jednego zlecenia.

Rozwiązanie cenione to jest szczególnie przez klientów tworzących serie produktów, różniących się nazwą oraz składem, które utrzymane są w spójnej wizji estetycznej.

Zachęcamy do zdania się na nasze doświadczenie – chętnie doradzimy, w jaki sposób przygotować plik, żeby etykieta z cold stampingiem wyglądała estetycznie i zachwycała konsumentów.