Etykiety Termotransferowe

Termotransferowa metoda zadruku daje zdecydowanie większe możliwości. Dane można wdrukowywać zarówno na etykietach papierowych, jak i foliowych, w miejscach z zadrukiem lub bez. Wszystko uzależnione jest od wyboru kalk.

Producenci wyróżniają kalki woskowe, żywicze i woskowo-żywiczne.

Etykiety do zadruku termotransferowego znajdują zastosowanie we wszystkich branżach, a sama kwestia wdrukowywania dalszych danych przez klienta związana jest przede wszystkim z możliwością dodrukowania numeru partii, daty produkcji i przydatności do spożycia.

Etykiety ze złoceniami znajdują zastosowanie w wielu branżach, począwszy od kosm etycznej, zahaczając o suplementy, a na spożywczej kończąc. W zależności od preferencji klienta jesteśmy w stanie zrobić etykiety złocone na papierze lub folii – zyskującym na popularności rozwiązaniem są etykiety no label look z cold stampingiem.

Zarówno etykiety termiczne, jak i do zadruku termotransferowego można u nas zamawiać bez konieczności tworzenia wysokich stanów magazynowych – dzięki cyfrowej technologii inkjetowej jesteśmy w stanie łączyć kilka wzorów w danym wymiarze w jeden nakład.

Przy składaniu zam ówień na etykiety termiczne i do zadruku termotransferowego zachęcamy do poinformowania o wybranej przez klienta metodzie zadruku oraz wskazaniu ułożenia etykiety na roli.