Etykiety na butelki i pojemniki plastikowe

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem wysokiej jaskości etykiet na butelki i pojemniki plastikowe, zdecydowanie zachęcamy Was do skorzystania z naszej ofert. Artibau to doświadczona drukarnia cyfrowa, która od dawna realizuje zlecenia dla firm reprezentujących różne branże. Jeśli potrzebujecie właśnie wytrzymałych etykiet samoprzylepnych na butelki z plastiku, które wykorzystywane są chociażby w branży chemicznej lub kosmetycznej, możecie jak najbardziej zlecić na wykonanie tych etykiet.

W razie zainteresowania zachęcamy Was do kontaktu z naszym zespołem, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Wasze zapytania i postaramy się zaproponować Wam atrakcyjny termin realizacji.

Nowoczesne etykiety samoprzylepne na butelki plastikowe

Jesteśmy jak najbardziej otwarci na nowe wyzwania. W praktyce oznacza to chociażby fakt, że chętnie przygotujemy etykiety samoprzylepne na butelki plastikowe w różnych rozmiarach – od małych buteleczek po duże plastikowe kanistry. Etykiety samoprzylepne na butelki plastikowe są z reguły wykonywane z wysokiej jakości folii PP lub foli PE. Ten drugi wariant, czyli folia polietylenowa, jest bardziej elastyczna, co oznacza lepszą współpracę z opakowaniem oznakowanym dana etykietą. Jeśli zdecydujecie się na etykiety samoprzylepne na butelki plastikowe wykonane z papieru, możemy oczywiście zabezpieczyć je dodatkową warstwą laminatu.

Oferowane przez nas etykiety samoprzylepne na butelki plastikowe są starannie wykonane, dbamy oczywiście o ich estetykę. Poza grafikami o charakterze reklamowym na etykietach tego rodzaju znajdują się zwykle także szeroko pojęte elementy ostrzegawcze (to dotyczy zwłaszcza produktów wykorzystywanych w branży chemicznej), są to chociażby znaki i piktogramy.

Pamiętajmy o tym, że zróżnicowane warunki przechowywania wymuszają stosowanie etykiet samoprzylepnych najwyższej jakości. Nasza drukarnia cyfrowa wykorzystuje do produkcji etykiet wyłącznie najbardziej wytrzymałe materiały, które są odporne na działanie różnych temperatur, promieniowanie słoneczne, a także działanie wilgoci i tłuszczów. Dość często zdarza się, że etykiety samoprzylepne na butelki plastikowe naklejane są na opakowaniach z płynami, które zawierają alkohol. w takim przypadku istotna jest dobra przyczepność (dobry klej) etykiet.

Etykiety na butelki plastikowe i ich zastosowanie

Wytrzymałe etykiety samoprzylepne na butelki plastikowe są stosowane z powodzeniem w wielu różnych branżach. Nakleja się je także na różnego typu pojemniki. Poza tradycyjnymi butelkami także na baniaki, kanistry itd. W tym ostatnim przypadku etykiety samoprzylepne stosowane są często w motoryzacji, nakleja się je chociażby butelki z płynami do spryskiwaczy, olejami itd. Oprócz tego takie etykiety samoprzylepne znajdują również zastosowanie w farmacji.

Etykiety na butelki plastikowe – jak realizowane są zlecenia?

Jeśli interesuje Was szybki, terminowy druk etykiet samoprzylepnych na butelki plastikowe, jak najbardziej możecie nam zaufać. Zawsze zależy nam na tym, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Dlatego też staramy się nieodmiennie dopasować naszą ofertę do oczekiwań klientów. Jeśli chcecie zamówić u nas etykiety na butelki plastikowe, przygotujcie indywidualny projekt i po prostu go do nas wyślijcie. Na podstawie podesłanego do nas projektu oraz Waszych oczekiwań co do nakładu przygotujemy wycenę zlecenia. Gdy tylko otrzymamy akceptację z Waszej strony, rozpoczniemy prace przygotowawcze do wykonania zamówionych etykiet samoprzylepnych. Nasza drukarnia cyfrowa realizuje zlecenia w przeciągu kilku dni.

Etykiety na butelki plastikowe – nasza oferta

Druk etykiet samoprzylepnych to zadanie, które wymaga zastosowania wysokiej jakości podłoży i nowoczesnego sprzętu. Możecie nam na tym etapie w zupełności zaufać! Nasza drukarnia cyfrowa ma za sobą realizację licznych zleceń dla kontrahentów reprezentujących różne branżę – na pewno uda nam sie ustalić wszystkie szczegóły. Bardzo chętnie wykonamy dla Was także próbne etykiety na butelki plastikowe oraz wszelkiego rodzaju inne opakowania.