Etykiety samoprzylepne Koszalin

Cyfrowa drukarnia etykiet Arti-Bau zajmuje na rynku wiodącą pozycję w druku etykiet samoprzylepnych na papierze i folii (polipropylenowej lub polietylenowej). Wszystko to sprawia, że drukarnia może służyć za doskonałego partnera biznesowego. Etykiety stają się dla konsumenta wsparciem w promocji towarów, posiadają przystępne ceny. Samoprzylepne produkty mogą służyć do wykonywania zadań informacyjnych w takich branżach jak: chemiczna, spożywcza, farmaceutyczna, kosmetyczna, logistyczna. Etykiety przedstawiają informacje o produkcie, cenie, dacie ważności, kody kreskowe. Profesjonalnie opracowany projekt etykiety, wysokiej jakości maszyny poligraficzne, zapewniają doskonałą jakość druku. Daje to możliwość stworzenie efektywnego narzędzia marketingowego przyciągającego odbiorców.

Cyfrowa drukarnia etykiet Arti-Bau – maszyny poligraficzne

Jeśli jesteś zainteresowany drukiem etykiet samoprzylepnych w krótkich seriach, skorzystaj z metody cyfrowej. Zamówienie będzie wykonane sprawnie, a jakość etykiet wyróżni się naturalnymi barwami i doskonałą rozdzielczością. Wykonamy etykiety błyszczące, matowe, w wybranym kształcie oraz wzorze na wskazanym materiale. Arti-Bau to profesjonalna drukarnia cyfrowa plus flekso z doświadczeniem w realizowaniu szerokiego wachlarza usług.

Korzystamy z profesjonalnych maszyn poligraficznych Mark Andy Digital Series HD (hybrydowa z możliwością druku fleksograficznego i inkjetowego). Mamy możliwość druku etykiet wielowarstwowych, szlachetnych, matowych, ze złoceniami na zimno. Maszyna poligraficzna Xeikon PX3000 przeznaczona jest do druku cyfrowego inkjetowego dla krótszych i dłuższych serii. Drukując etykiety samoprzylepne na roli na takim sprzęcie uzyskujemy efekty wysokiej jakości na wszystkich rodzajach papieru, ale także na folii.

Rodzaje etykiet samoprzylepnych

W naszej drukarni cyfrowej drukujemy etykiety samoprzylepne których przeznaczeniem jest znakowanie i promowanie produktów. Posiadamy duży asortyment wykrojników, dlatego możemy przygotować etykiety w każdym wymiarze bez ponoszenia przez klienta dodatkowych kosztów. Również przy złożeniu zamówienia na nieregularne kształty etykiet podejmiemy się takiego zadania.

Etykiety na roli cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów, ponieważ wyróżnia je wygoda użytkowania, ogromny wybór wykrojników,  możliwość zadruku sposobem termicznym. W procesie druku stosujemy atramenty utwardzane promieniami UV dzięki czemu etykiety samoprzylepne są odporne i trwałe.

Zajmujemy się produkcją etykiet samoprzylepnych:

  • Peel-off.
  • Pełnokolorowych.
  • Uszlachetnionych.
  • Transparentnych.
  • Z nadrukiem od strony kleju.
  • Na podłożach nieprzepuszczających światła.

Nasza drukarnia Arti-Bau od dawna działa w dziedzinie etykiet samoprzylepnych. Zdobyliśmy doświadczenie i zainteresowanie producentów wielu branż i nasze etykiety zdobią: środki ochrony roślin, butelki, kartony, opakowania plastikowe, saszetki. Dysponujemy parkiem maszynowym który pozwala nam na produkcję wysokonakładową (druk flekso) i niskonakładową (druk cyfrowy).

Koszalin – to doskonałe miejsce na prowadzenie biznesu

Koszalin leży w północno-zachodniej części Polski i stale prężnie się rozwija. Jego położenie w pobliżu granicy z Niemcami wpływa pozytywnie na prowadzeniu biznesu. Miasto posiada doskonale rozbudowaną infrastrukturę a jego mieszkańcy mają komfortowe warunki życia, dlatego przybywa chętnych do zamieszkania i podjęcia pracy. Obserwowane jest zwiększone zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe, dlatego oddano dwa nowoczesne budynki z przeznaczeniem do przechowywania towarów.

Koszalin już dawno został uznany za doskonałe miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej. Dlaczego? Ponieważ posiada atrakcyjne obszary inwestycyjne w doskonałej lokalizacji, wspiera przedsiębiorców, którzy tworzą nowe miejsca pracy. Mogą oni pozyskać działki znajdujące się niedaleko centrum Koszalina a także szlaków komunikacyjnych: S6 droga ekspresowa, 11 droga krajowa, E 28 droga międzynarodowa. Biznesmeni otrzymują dużą pomoc podczas starania się o pozwolenie na nowe inwestycje, grunty, uzbrojenie terenu. Uzyskane wsparcie wpływa pozytywnie na ograniczenie kosztów prowadzenia działalności. Koszalin posiada strefę ekonomiczną na której mogą powstawać obiekty produkcyjne, usługowe, logistyczne.