Etykiety samoprzylepne Wałbrzych

W naszej cyfrowej drukarni etykiet samoprzylepnych Arti-Bau pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie. Gwarantujemy jakość i terminowość wykonania zlecenia! Obecnie wzrosła nie tylko wielkość produkcji etykiet samoprzylepnych, ale także różnorodność opcji produkcyjnych. Druk cyfrowy etykiet stosuje się na produktach spożywczych, alkoholach, produktach kosmetycznych, chemicznych itp. Wymagania klientów co do wzornictwa i jakości tych produktów są wysokie, gdyż pełnią one rolę wizytówki produktu. Konsument przede wszystkim uważnie przygląda się etykiecie, dlatego warto wcześniej pomyśleć o jakości wykonania.

Metoda cyfrowego druku etykiet samoprzylepnych

Jeśli potrzebujesz wyprodukować niewielką ilość etykiet, najbardziej opłacalny jest druk cyfrowy. Aby świadczyć tego typu usługi nasza drukarnia posiada odpowiednie wyposażenie techniczne, które opiera się na wykorzystaniu nowoczesnych maszyn poligraficznych. W Arti-Bau pracujemy na maszynie Mark Andy Digital Series HD łączącej druk fleksograficzny i inkjetowy. Xeikon PX3000 maszyna do druku cyfrowego inkjetowego, doskonale sprawdza się przy krótszych i dłuższych seriach.

Metoda cyfrowego druku etykiet zapewnia kolorowe, wysokiej jakości etykiety, które efektownie się prezentują i przyciągają uwagę potencjalnych konsumentów. W procesie produkcji mogą być użyte różne materiały, według uznania klienta. Cyfrowy druk etykiet umożliwia personalizację. Oznacza to, że na produktach można umieszczać informacje zmienne, takie jak kody kreskowe, które chronią towary przed podrabianiem. Druk cyfrowy nie wymaga znacznych nakładów czasu i pieniędzy, dlatego jest to nie tylko opłacalna metoda druku dla małych i średnich nakładów, ale także najbardziej wydajna.

Drukowanie krótkich serii w wysokiej jakości jest zawsze palącym problemem dla konsumentów. Druk cyfrowy jest najlepszą opcją przy stale rosnącym zapotrzebowaniu na zmienne informacje. Technologia umożliwia wydrukowanie próbnych egzemplarzy etykiety przed serią i uzyskanie wyobrażenia o tym, jak będzie wyglądał produkt końcowy. Umożliwi to również ocenę jakości i projektu wydruku oraz dokonanie niezbędnych korekt w razie potrzeby.

Jakość druku etykiet samoprzylepnych w drukarni Arti-Bau

Jedną z głównych zalet druku cyfrowego jest wysoka jakość obrazu. Skomputeryzowana kontrola ilości atramentu i wysoka dokładność odwzorowania kolorów podczas procesu znakowania to cechy charakterystyczne druku cyfrowego. Eliminuje to konieczność ponownego drukowania kolorów w celu zamaskowania defektów obrazu. W szczególności druk cyfrowy umożliwia personalizację każdej etykiety poprzez wprowadzanie zmian w poszczególnych egzemplarzach.

Nasza drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau zapewni indywidualne podejście do rozwiązywania problemów związanych z tworzeniem i drukowaniem etykiet. Nasi pracownicy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie, od stworzenia layoutu po wybór materiałów samoprzylepnych. Niezależnie od wybranego rozwiązania, etykiety samoprzylepne oferują nieograniczone możliwości niestandardowego projektowania dla marek i producentów ekskluzywnych produktów. Aby utrzymać pozycję lidera na rynku, właściciele marek nieustannie wprowadzają nowe produkty i eksperymentują z opakowaniami.

Etykiety samoprzylepne w cyfrowej drukarni Arti-Bau

Teksturowane, kolorowe i metaliczne papiery lub ultraprzeźroczyste i białe folie można wykorzystać do tworzenia obrazów i treści na etykietach, które pomogą winom i alkoholom wyróżnić się na zatłoczonych sklepowych półkach. Drukując spersonalizowane etykiety samoprzylepne Arti-Bau korzysta z innowacyjnego sprzętu poligraficznego, dlatego przyjmuje zamówienia na wszystkie typy takich produktów. Nasza oferta to etykiety jednowarstwowe, jednostronne, wielowarstwowe.

W Arti-Bau produkujemy:

  • Etykiety samoprzylepne transparentne.
  • Etykiety samoprzylepne uszlachetnione.
  • Etykiety samoprzylepne z nadrukiem od strony kleju.
  • Etykiety samoprzylepne peel-off.
  • Etykiety samoprzylepne cyfrowe pełnokolorowe.
  • Etykiety samoprzylepne z nadrukiem od strony kleju.
  • Etykiety samoprzylepne na podłożach nieprzepuszczających światła.
  • Saszetki na laminatach wielowarstwowych.

Konsumentów przyciąga piękne wzornictwo i elastyczne opakowanie, ale etykiety muszą być mocno przymocowane do opakowania. Takie produkty są często używane w warunkach stałej wysokiej wilgotności i są narażone na działanie chemii gospodarczej.

Wałbrzych idealnym miejscem do prowadzenia biznesu

Rozwój Wałbrzycha zmierza do tworzenia najkorzystniejszych warunków do prowadzenia biznesu, kładąc duży nacisk na sektor przemysłu oraz usług. Realizacja tego celu nakierowana jest na wspieranie inwestycji produkcyjno-usługowych. Strefa Ekonomiczna INVEST PAR znajduje się w części północnej Wałbrzycha, nieopodal drogi krajowej nr 35, autostrady A4 i stacji kolejowej. Obecnie działa tutaj 22 inwestorów. Najlepiej rozwijające się branże to: ceramiczna, włókiennicza, szklarska, odzieżowa, chemiczna, budowlana, metalowa, motoryzacyjna, elektroniczna, spożywcza.

Wałbrzych leży w województwie dolnośląskim, są to obszary i obiekty które można przekształcić na przedsięwzięcia produkcyjne, usługowe, turystyczne, handlowe, gastronomiczne, mieszkaniowe. Władze gminne wspierają rozwój firm małych i średnich, to na nich opiera się rozwój gospodarczy miasta. Dolnośląski Park Technologiczny tworzy atrakcyjne obszary dla prowadzenia działalności gospodarczej, zachęca do inwestowania w nowoczesne technologie. Zapewniając dogodną lokalizację, usługi pomocnicze, nowoczesną infrastrukturę wraz z systemem wsparcia finansowego.