Etykiety samoprzylepne Gorzów Wielkopolski

Drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau oferuje cyfrowy druk na roli. Drukujemy etykiety we wszystkich kształtach i rozmiarach. Posiadamy nowoczesne maszyny poligraficzne Xeikon PX3000 i Mark Andy Digital Series HD. Przyjmujemy zlecenia na krótkie serie. Szybki cyfrowy druk etykiet powoduje, że jest możliwość zamówienia małego nakładu, sprawnej produkcji i personalizacji. Biorąc pod uwagę materiał, uwzględniamy specyfikę produktu: gdzie jest przechowywany, w jaki sposób jest transportowany, w jakich warunkach będzie używany.

Cyfrowy druk etykiet samoprzylepnych na roli plus flekso

Drukarnia Arti-Bau oferująca cyfrowy druk etykiet samoprzylepnych plus flekso korzysta z innowacyjnego parku maszynowego, dlatego posiada możliwość łączenia druku fleksograficznego i inkjetowego. Dzięki temu oferujemy druk etykiet wielowarstwowych (peel-off, sandwich), etykiet matowych, szlachetnych ze złoceniami na zimno. Do druku wykorzystujemy fotoutwardzalne atramenty, dzięki którym uzyskujemy trwałe etykiety samoprzylepne odporne na czynniki zewnętrzne.

Oferujemy druk etykiet samoprzylepnych na różnych podłożach:

 • Plombowych (otworzenie produktu bez pozostawienia śladu na opakowaniu).
 • Papierowych (biały, złoty, srebrny, termiczny).
 • Na folii polietylenowej (białe, transparentne).
 • Polipropylenowej (białe, srebrne, transparentne i ultratransparentne).
 • Folii z ciemnym podbiciem (zakrycie lub zmianę błędnych informacji na etykiecie)
 • Folii saszetkowej.

Przyjmujemy również zamówienia na druk etykiet samoprzylepnych typu: peel-off, uszlachetnionych, z nadrukiem od strony kleju, pełnokolorowe.

Produkujemy etykiety samoprzylepne na roli na:

 • Napoje alkoholowe i bezalkoholowe.
 • Artykuły spożywcze.
 • Środki chemiczne i antyseptyczne.
 • Kosmetyki.
 • Na kartony i opakowania zbiorcze.

Etykiety samoprzylepne na roli są wygodne w przechowywaniu, transporcie i klejeniu. Można je naklejać na pojemniki za pomocą automatycznych aplikatorów. Jest to najlepszy, najwygodniejszy i najbardziej efektywny sposób etykietowania produktów. Etykiety samoprzylepne oprócz funkcji reklamowej i informacyjnej pełnią również rolę dekoracyjną. Mogą uczyć i bawić. Taka różnorodność funkcji sprawia, że etykiety są coraz bardziej poszukiwane, stale rośnie również liczba zamówień na drukowanie.

Etykiety samoprzylepne na zamówienie

Etykieta samoprzylepna jest elementem marketingowym sprzedaży każdego produktu. Jest to znak rozpoznawczy przedmiotu handlu. Zgodnie z przepisami etykiety muszą zawierać informacje o cechach produktu, producencie, kod kreskowy, datę ważności i warunki przechowywania, masa (objętość, ilość itp.).

W zależności od rodzaju produktu, charakterystyki jego przechowywania i eksploatacji, etykiety samoprzylepne muszą posiadać doskonałą czytelność, wyrazistość i kolor, nie marszczyć się, nie rozdzierać i nie rozpadać się w warunkach wysokiej wilgotności i w ekstremalnych temperaturach. Ponadto muszą być odporne na parametry mechaniczne, środki chemiczne. Etykiety produkowane w naszej drukarni Arti-Bau przyspieszają i upraszczają proces certyfikacji produktów w magazynach, przedsiębiorstwach i punktach sprzedaży detalicznej. Nasza drukarnia to niepowtarzalne możliwości nowoczesnego druku, odpowiedni dobór materiału i rodzaju kleju, opracowanie projektowe, kreatywne podejście do tworzenia systemu etykiet.

Gorzów Wielkopolski to doskonałe miejsce na prowadzenie biznesu

Gorzów Wielkopolski to doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności gospodarczej. To idealne rozwiązanie dla inwestorów zarówno polskich jak i zagranicznych. Miasto położone w województwie lubuskim wyróżnia krzyżowanie się szlaków handlowych (europejskich) które usprawniają działalność handlową łącząc północ z południem a wschód z zachodem. W tym województwie przecina się droga ekspresowa S3 E65 i krajowa nr 22. A także cztery drogi wojewódzkie: nr 132, nr 151, nr 158, nr 130. Funkcjonują tutaj dwie linie kolejowe: nr 203 i nr 367.

Obecnie utworzona została specjalna strefa ekonomiczna Kostrzyńsko-Słubicka znajdująca się na granicy polsko-niemieckiej. Ułatwia to kontakty biznesowe i rozwijanie współpracy międzynarodowej. Strefa ekonomiczna miasta Gorzów Wielkopolski znajduje się niedaleko węzła autostrady A2, drogowych oraz kolejowych przejść granicznych. Przedsiębiorcy pragnący rozwijać swój biznes w tym mieście mają zapewniony transport wodny Odrą do Świnoujścia i Szczecina.

Każdy inwestor zainteresowany otwieraniem swojej działalności gospodarczej może zakupić grunty w Międzyrzeckim Parku Przemysłowym już z doprowadzonymi mediami. Dostępnych jest 146 ofert gruntów do wykorzystania na prowadzenie swojego biznesu a także do zagospodarowania są budynki i hale (w Cigacicach, Żaganiu, Lubsku, Rzepinie). W Gorzowie Wielkopolskim mogą rozwijać się różne branże, obecnie prym wiedzie przemysł drzewny, spożywczy oraz elektroniczny.