Etykiety samoprzylepne Płock

Etykieta samoprzylepna to najlepszy sposób na zwrócenie uwagi kupującego na produkt. Niezwykły design, który łączy w sobie informacyjność i działanie, sprawia, że produkty są widoczne na tle konkurencji. Produkcja etykiet samoprzylepnych to dziś megapożądana usługa poligraficzna. Nakład tego produktu oceniany jest na ogrom egzemplarzy, można powiedzieć, że jest to jeden z podstawowych rodzajów druku dla biznesu. Głównym obszarem działalności naszej drukarni cyfrowej Arti-Bau są etykiety samoprzylepne na roli produkowane na papierze i folii.

Czym zajmuje się drukarnia cyfrowa Arti-Bau?

Etykiety samoprzylepne drukowane w Arti-Bau przeznaczone są dla branży chemicznej, spożywczej, logistycznej, specjalnej, alkoholowej, kosmetycznej. Są wykorzystywane do naklejenia na takie produkty jak: środki ochrony roślin, butelki (wino, piwo, wódka, woda mineralna), przetwory, oleje, do mrożenia. Etykiety można spotkać na kosmetykach, kartonach, pojemnikach plastikowych.

Nasza drukarnia cyfrowa plus flekso drukuje etykiety samoprzylepne na innowacyjnych maszynach poligraficznych: hybrydowa Mark Andy Digital Series HD do druku fleksograficznego i inkjetowego. A także maszyna Xeikon PX3000 do druku cyfrowego inkjetowego. Dzięki produkcji etykiet na takim sprzęcie mamy możliwość wykonywania krótkich serii, przyjmujemy zamówienia na etykiety drukowane cyfrowo z uszlachetnieniem. Swoim klientom zapewniamy doradztwo przy wyborze najlepiej dopasowanego uszlachetnienia, czyli: etykiety z cold stampingiem papierowe i foliowe (złote, srebrne, holograficzne). Etykiety samoprzylepne z lakierem matowym papierowe oraz foliowe.

Proces tworzenia etykiet samoprzylepnych

W celu uzyskania etykiety o konkretnym kształcie jest ona poddawana specjalnej obróbce. Ważną operacją jest cięcie, które można wykonać na różne sposoby: za pomocą prostego cięcia lub poprzez wykrawanie. Nasz park maszynowy pozwala nam na druk etykiet zarówno o standardowym kształcie prostokątnym (kwadratowym), jak i na wzór innego kształtu. W przypadku niestandardowych rozmiarów stosuje się wykrojniki.

W dziedzinie marketingu etykiety samoprzylepne na roli mają duże znaczenie. Zlecając tworzenie wysokiej jakości etykiet o graficznym rozpoznawalnym designie, możesz skorzystać z rozbudowy biznesu. Etykiety zawierają zwięzłość informacji, które mogą mieć wpływ na potencjalnego odbiorcę.Takie produkty są najtańszym sposobem pozyskiwania informacji docelowych.

Jakie rodzaje etykiet samoprzylepnych można zamówić w drukarni cyfrowej Arti-Bau?

Jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do produkcji etykiet samoprzylepnych jest polipropylen.

Zakres zastosowania etykiet polipropylenowych – przykłady:

  • Przemysł spożywczy. Wysoka jakość materiału, umożliwia znakowanie produktów poddawanych chłodzeniu lub zamrażaniu.
  • Farmaceutyka. Informacje wydrukowane na produkcie leczniczym muszą być czytelne. Nawet przy dużej wilgotności, podwyższonej ekspozycji na promienie UV czy olej, informacje pozostającą czytelne. Obraz jest wyraźny i kontrastowy, wszystkie informacje są dobrze odczytane z powierzchni etykiety
  • Możliwość rysowania na różnych powierzchniach. Etykiety można naklejać na różne powierzchnie dzięki profesjonalnemu działaniu kleju o dobrych właściwościach klejących.

Poliestrowe etykiety samoprzylepne

Srebrne matowe etykiety poliestrowe są często używane. Zastosowana kompozycja kleju pozwala na naklejenie etykiet samoprzylepnych na różne powierzchnie, w tym elementy malowane proszkowo, metalowe, plastikowe. Etykiety nie boją się zmian temperatury, wysokiej wilgotności, promieni UV.

W drukarni Arti-Bau drukujemy etykiety samoprzylepne:

  • Uszlachetnione.
  • Peel-off.
  • Cyfrowe pełnokolorowe,
  • Z nadrukiem od strony kleju.
  • Transparentne.
  • Na podłożach OPQ.
  • Jednowarstwowe, jednostronne, wielowarstwowe.

Do druku etykiet wykorzystujemy atramenty fotoutwardzalne które wyróżniają się odpornością na czynniki zewnętrzne i trwałością.

Płock to doskonałe miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej

Płock to miasto powiatowe leżące w centralnej Polsce w województwie mazowieckim, na pograniczu Kotliny Płockiej i Pojezierza Dobrzyńskiego. Jest to miasto akademickie, w którym znajdują się cztery uczelnie wyższe, dzięki czemu jest duża dostępność do dobrze wykwalifikowanej kadry a to jest bardzo istotne dla prowadzenia biznesu.

Płock zaliczany jest do ośrodków gospodarczych cechujących się zróżnicowaną strukturą branżową nastawioną na innowacyjne technologie i osiąganie sukcesu w biznesie. Wiele inicjatyw gospodarczych powstało na terenie Płockiego Parku Przemysłowo Technologicznego który przyczynił się do rozwoju obszaru inwestycyjnego, ponieważ posiada konieczne do prowadzenia działalności gospodarczej media. Działają tam firmy z branży chemicznej, ogólnobudowlanej, recyklingu, obróbki metali, inżynierii maszyn i urządzeń przemysłowych. Jest to także miejsce dla nowoczesnych usług biznesowych.

Płock jest też dobrze skomunikowany z resztą kraju, co jest dużym atutem dla inwestorów. Nie jest dużą metropolią, ale posiada duże możliwości i wszystkie udogodnienia. W planach rozwoju miasta jest budowa nowej linii kolejowej która połączy Płock z Warszawą i północną częścią Polski. W pobliżu Płocka przebiegają istotne szlaki komunikacyjne, węzeł kolejowy w Kutnie. Port lotniczy w Warszawie znajduje się 110 km od Płocka, natomiast lotnisko Modlin 60 km. Na terenie gminy działa lokalne lotnisko, przyjmujące małe samoloty i śmigłowce.