Etykiety samoprzylepne Opole

Etykieta samoprzylepna produkowana jest na bazie papieru lub folii polipropylenowej lub polietylenowej. Na arkusz materiału można nanieść dowolny obraz w odpowiednio dopasowanej rozdzielczości w pełnym kolorze. Po czym następuje cięcie ploterowe, powstają wtedy nawet bardzo złożone kształty. Gotowa etykieta samoprzylepna ma atrakcyjny wygląd, jest odporna na czynniki zewnętrzne, w tym wilgoć. Oferta naszej drukarni cyfrowej Arti-Bau dedykowana jest głównie klientom z branży kosmetycznej, spożywczej, chemicznej, alkoholowej, logistycznej.

Obszary użytkowania etykiet samoprzylepnych

Etykiety samoprzylepne znajdują zastosowanie w obszarze produkcyjnym i handlowym do oznaczania surowców i różnego rodzaju produktów. Firma może na nich umieścić ważne informacje o produkcie, dane kontaktowe, logo swojej firmy. W przypadku niektórych rodzajów produktów obowiązkowe jest umieszczenie opisu, aby konsument przed zakupem mógł dowiedzieć się, co zawiera. Etykiety samoprzylepne mogą mieć charakter wyłącznie informacyjny i mogą być stosowane w przedsiębiorstwach przy przeprowadzaniu inwentaryzacji. Mogą być naklejane na różnego rodzaju sprzęty, zawierać różne instrukcje użytkowania czy informacje techniczne na jego temat.

Aby wydrukować etykiety w drukarni Arti-Bau:

 • Klient kontaktuje się z naszym przedstawicielem, dostarcza nam projekt.
 • Jeżeli klient nie dysponuje swoimi projektami, specjaliści przygotowują szkic.
 • W drukarni przygotowywane są materiały i sprzęt, drukowany jest nakład.
 • Końcowy etap to obróbka po druku, dokładna kontrola jakości, pakowanie.

Rodzaje etykiet samoprzylepnych w drukarni Arti-Bau

W naszej drukarni produkujemy każdy typ etykiet samoprzylepnych od jednostronnych po jedno i dwuwarstwowe.

Tylko u nas zamówisz etykiety samoprzylepne:

 • Cyfrowe pełnokolorowe.
 • Transparentne.
 • Peel-off.
 • Z nadrukiem od strony kleju.
 • Uszlachetnione.
 • O podłożach opq.
 • Saszetki na laminatach wielowarstwowych.

Przyjmujemy zamówienia na wysokie oraz niskie nakłady etykiet np. promocyjne, okazjonalne. Korzystamy z atramentów utwardzanych promieniami UV, dzięki czemu druk jest trwały i odporny. Można składać zamówienia na etykiety uszlachetnione oraz matowe, lakierowane.

Korzyści ze zlecenia druku etykiet samoprzylepnych w cyfrowej drukarni etykiet Arti-Bau

Zwracając się do naszej drukarni, uzyskasz najwyższej jakości etykiety samoprzylepne, ponieważ pracujemy tylko na sprawdzonych oraz innowacyjnych maszynach hybrydowy. Ponadto przestrzegamy technologii produkcji. Posiadamy nowoczesny park maszyn poligraficznych: Xeikon PX3000 do druku cyfrowego inkjetowego oraz Mark Andy Digital Series HD do druku inkjetowego i fleksograficznego. Oferujemy zrównoważone ceny na etykiety i co bardzo istotne ich koszt zmniejsza się, jeśli zamawiasz większą partię. Estetyczne etykiety samoprzylepne pozytywnie wpływają na zainteresowanie klientów i uzyskiwanie przed dana firmę zysków ze sprzedaży.

Dlaczego opłaca się zamawiać etykiety samoprzylepne w drukarni cyfrowej?

Korzystając z nowoczesnego parku maszynowego nasza drukarnia jest w stanie wyprodukować etykiety w dużym zakresie ochrony przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. W czasie przewożenia towarów, etykiety samoprzylepne nie tracą kształtu i nie ulegają blaknięciu. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w procesie druku, dlatego zawsze baza kleju jest nakładana w równej warstwie.

Takie działanie usuwa możliwość powstania deformacji etykiety, którą udaje się idealne umieścić na produkcie. Przyjmując zlecenie od klienta spełniamy wszystkie jego wymagania, często przedstawiamy ciekawe opcje, uwydatniające zalety danego produktu. Etykiety samoprzylepne wyróżniają się trwałymi kolorami, wyraźnymi liniami, odpornością na zużycie.

Nasz zespół pracuje na wyniki. Twoja etykieta to zbiór metodologii druku, bogactwo doświadczeń w stosowaniu rozwiązań projektowych i technik etykietowania. Jesteśmy za przejrzystością w relacjach. Pełne wsparcie na każdym etapie współpracy, widzisz za co płacisz od złożenia zamówienia do dostawy. Współpraca z nami to stabilność. Gwarantujemy bardzo mocne ramię, nie w słowach, ale udokumentowane na papierze.

Dlaczego Opole jest idealnym miejscem do prowadzenia biznesu?

Opole znalazło się na 3 miejscu wśród miast przyjaznych dla prowadzenia działalności gospodarczej. Zostało docenione za działalność dla osób niepełnosprawnych oraz integrację międzypokoleniową. Miasto uznano za sprzyjające przedsiębiorcom w rozwoju ich firm. Przyczynia się do tego modernizacja infrastruktury komunikacyjnej, projekty w odcinku nieruchomości i duży dostęp do dobrze wykształconych pracowników. W Opolu działa Park Naukowo Technologiczny wpływający na szybki wzrost aktywności gospodarczej.

Opole zajmuje równie wysoką pozycję wśród miast przyjaznych edukacji (7 miejsce), władze dokładają starań, aby uczniowie otrzymywali najwyższej jakości kształcenie. Obserwowany jest duży udział środków europejskich w wydatkach miasta, dlatego ludziom po prostu dobrze się żyje. Inwestorzy chętnie lokują kapitał w rozwój przedsiębiorczości i budownictwo komercyjne sprzyjające powstawaniu nowych firm i wynajmowanych powierzchniach biurowych.

Zainwestowano w arterie komunikacyjne, trwa budowa trzypoziomowego skrzyżowania. Na dawnym placu przy dworcu PKS, zostanie stworzone innowacyjne centrum przesiadkowe i kilkaset miejsc parkingowych. W Opolu dobrze rozwija się branża motoryzacyjna, automatyki przemysłowej, spożywcza, IT, budowlana, transport i logistyka. Tutaj można korzystać z dobrze rozwiniętej infrastruktury, stworzono doskonałe warunki do mieszkania i odpoczynku, ale również wspomagania potencjału gospodarczego. Województwo opolskie jest bardzo przychylnych kapitałowi zagranicznemu, dlatego działa tutaj wiele firm z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Portugalii, Holandii, USA, Włoch i Francji.