Etykiety samoprzylepne Kraków

Dzięki wykorzystywaniu profesjonalnych maszyn do druku cyfrowego etykiety samoprzylepne w rolkach charakteryzują się wysoką jakością. Dlatego  drukarni Arti Bau udaje się z powodzeniem konkurować z wieloma producentami produktów do etykietowania. Produkcja etykiet samoprzylepnych odbywa się metodą druku cyfrowego inkjetowego, oraz technologią łączącą dwie technologie: flekso i cyfrową inkjetową. A to pozwala nam na uzyskanie wyraźnych obrazów z możliwością zastosowania różnych elementów dekoracyjnych. Nasze produkty cieszą się zainteresowaniem ze względu na fakt, że oferujemy różne rodzaje etykiet samoprzylepnych w atrakcyjnych cenach z szybkim procesem realizacji zamówienia.

Produkcja etykiet samoprzylepnych w drukarni Arti Bau

Każdy właściciel sklepu chce, aby jego produkty wyglądały pięknie i estetycznie na półce. Dlatego produkcja etykiet samoprzylepnych jest usługą pożądaną. Jesteśmy gotowi do współpracy z przedsiębiorstwami z różnych branż: chemicznej, kosmetycznej, spożywczej, alkoholowej, logistycznej i specjalistycznej. Nasza profesjonalna drukarnia etykiet na roli zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów.To mistrzowie, z których wielu pracuje od momentu założenia firmy i wiedzą wszystko o technologii wykonywania etykiet samoprzylepnych na wąskiej wstędze. Posiadamy stałych klientów, którzy zaufali naszej firmie i dostarczanym produktom.

Współpraca z cyfrową drukarnią etykiet samoprzylepnych daje możliwość:

 • Zamawiania takiej partii etykiet samoprzylepnych, które posłużą do aktualnych potrzeb produkcji, chroniąc firmy przed konieczności ich magazynowania.
 • Zamawiania niewielkiej ilości etykiet, które będą wykorzystane do promowania danego produktu.
 • Zamawiania etykiet personalizowanych w różnych wymiarach, kształtach i kolorach.
 • Zamawiania wprowadzenia na już wydrukowanych etykietach dodatkowych danych.

Nasz druk tworzony jest z wykorzystaniem specjalistycznych atramentów UV, co odpowiada za niezwykłą wytrzymałość etykiet samoprzylepnych. Metoda ich produkcji powoduje, że są to etykiety odporne na warunki pogodowe, chemiczne a także mechaniczne.

Jakie maszyny wykorzystywane są do produkcji etykiet samoprzylepnych?

Drukarnia Arti Bau produkuje etykiety samoprzylepne na roli korzystając z nowoczesnej i niezawodnej maszyny Xeikon PX3000 przeznaczonej do druku cyfrowego inkjetowego. Osiągamy sukcesy dzięki zastosowanej rozdzielczość 600 dpi, oraz prędkość druku 50 m na minutę a także możliwej szerokości zadruku 328 mm.To doskonały sprzęt dający możliwość produkcji zarówno krótkich i długich serii, dzięki czemu możemy zrealizować zamówienie według potrzeb klienta.

Mark Andy Digital Series to doskonała maszyna hybrydowa do druku cyfrowego (rozdzielczość 1200 dpi) łącząca dwie nowoczesne technologie flekso i cyfrową inkjetową. Jej niesamowita prędkość druku 70 m na minutę, zastosowane atramenty utwardzane promieniami UV, pozwalają nam produkować wytrzymałe etykiety samoprzylepne. Realizujemy zamówienia na etykiety matowe, szlachetne, ze złoceniami itp.

Bogata oferta drukarni cyfrowej

Pracując na w/w maszynach nie ma ograniczeń kolorystycznych, dlatego zamawiane u nas etykiety samoprzylepne są niezwykle efektowne i doskonale znakują i dekorują produkty. Są odporne na wpływy zewnętrzne i promieniowanie UV, mogą być wykorzystywane w różnych warunkach przechowywania. Szeroka gama stosowanych materiałów: papier, polietylen, polipropylen, w tym folie transparentne, srebrne, złote pozwala nam zrealizować różne potrzeby klientów. Nasze podejście do współpracy z zamawiającymi pomaga nie tylko w codziennej pracy ze standardowymi zleceniami, ale również przejawia się w poszukiwaniu, opracowywaniu i wdrażaniu nowych, czasem rzadkich, a czasem zupełnie unikalnych usług. Specjaliści z naszej drukarni cyfrowej chętnie doradzają w zakresie technologii druku i użytych materiałów, biorąc pod uwagę warunki użytkowania etykiet samoprzylepnych.

Nasza oferta zawiera następujące rodzaje etykiet samoprzylepnych:

 • Peel-off – sandwich lub peel&read.
 • Przezroczyste (zarówno jasna i ciemna zawartość opakowania).
 • Z nadrukiem od strony kleju (przy transparentnym opakowaniu z cieczą przezroczystą i półprzezroczystą).
 • Do zadruku – termicznego i termotransferowego.
 • OPQ – kryjące od strony kleju (czarne lub szare).
 • No label look – ultratransparentne, naśladujące zadruk na opakowaniu.

Etykiety samoprzylepne mogą zostać uszlachetnione lakierem matowym lub cold stampingiem.

Korzyści, jakie zapewniają etykiety samoprzylepne z Arti Bau

Etykiety samoprzylepne to najbardziej praktyczny i łatwy w użyciu materiał do oznaczania. W zależności od zastosowanych materiałów i technologii, produkcja etykiet na papierze samoprzylepnym może odbywać się zarówno z rysunkiem, jak i z napisami lub kodami kreskowymi.Te produkty biją rekordy popularności a wynika to z szeregu niepodważalnych praktycznych zalet etykiet samoprzylepnych z Arti Bau:

 • Wszechstronność. Etykiety samoprzylepne łatwo mocuje się na powierzchniach wykonanych z niemal każdego materiału: szkła, metalu, drewna, plastiku itp.
 • Informatywność. Wszelkie informacje mogą być umieszczone na etykiecie w najwyższej jakości, z pełną reprodukcją palety kolorów i wyraźnymi, dobrze czytelnymi symbolami.
 • Łatwość użycia. Drukowane etykiety samoprzylepne są gotowe do wykonania swoich zadań, nie trzeba ich wycinać, nakładać kleju. Wystarczy odkleić etykietę od podłoża i umieścić ją w wybranym miejscu, co zajmuje kilka sekund.
 • Trwałość. Nowoczesne materiały i technologie druku cyfrowego umożliwiają tworzenie etykiet odpornych na wilgoć, nagłe zmiany temperatury oraz promienie UV. To sprawia, że etykiety samoprzylepne są świetną inwestycją biznesową.
 • Przystępna cena. Mimo wszystkich swoich praktycznych zalet, etykiety są niedrogim narzędziem reklamowym i informacyjnym. Dodatkowo klient ma możliwość zamówienia etykiet w małych ilościach oraz doboru materiałów zgodnie z posiadanym budżetem.