Etykiety samoprzylepne Kielce

Produkcja etykiet samoprzylepnych to główna działalność naszej drukarni Arti Bau. Zajmujemy wysokie miejsce pod względem obiegu etykiet samoprzylepnych w naszym regionie. Drukujemy etykiety dla wszystkich branż: od żywności i alkoholu po kosmetyki i artykuły chemiczne. W celu uzyskania wysokiej jakości efektu używamy sprzętu fleksograficznego i cyfrowego najwyższej klasy który daje szerokie możliwości szybkiego i wysokiej jakości zadruku etykiet w rolach, a także wysokiej jakości materiałów do etykiet samoprzylepnych.

Wysoka jakość etykiet samoprzylepnych od Arti Bau

Wartość wyglądu produktów przy promocji nowych produktów jest trudna do przecenienia. Za pomocą dobrze dobranego projektu można znacznie zwiększyć popyt na produkty. Projektowanie każdego produktu to ważne zadanie, do którego wykorzystuje się wiele technik. Jednym z takich rozwiązań są etykiety samoprzylepne, które są złożonym materiałem o warstwowym składzie. To dobra opcja projektowa dla produktu, który jest wielofunkcyjny. Elementy uniwersalne mają ogromną liczbę sposobów wykonania. Jeden z nich jest wybierany w zależności od zadań, które etykieta musi wykonać.

Produkując etykiety cyfrowe bierzemy pod uwagę, gdzie i w jakich warunkach produkt będzie użytkowany. Na wybór bazy i dodatkowego przetworzenia mają wpływ takie cechy jak warunki przechowywania czy transportu towaru. Pod uwagę brana jest specyfika branży: czy etykieta będzie zamrożona, przechowywana w świetle czy w wilgotnym miejscu, jakie uszkodzenia mechaniczne są możliwe podczas transportu. Pozwala to na stworzenie produktu, który będzie prezentował się reprezentacyjnie – jakość obrazu przez cały okres eksploatacji.

Jak wyróżnić swój produkt na półce?

Piękna i wysokiej jakości etykieta samoprzylepna podkreśli Twój produkt, zostanie zapamiętana przez kupującego i stanie się decydującym czynnikiem przy dokonywaniu zakupu. Etykiety samoprzylepne są łatwe w użyciu, oszczędzają czas podczas etykietowania i są bardziej przystępne cenowo. Ponadto etykiety można szybko aktualizować. Pomoże to szybko przekazać kupującemu informację o nowościach w Twojej produkcji lub zmianie projektu.

Piękna etykieta to zarówno marka, jak i sposób na zabezpieczenie produktu, który dla kupującego świadczy o jego jakości. Drukowanie etykiet samoprzylepnych to wygodna i praktyczna opcja, która pozwoli bez problemu stworzyć oryginalny projekt produktu. A zastosowanie etykiet samoprzylepnych pozwala producentom rozwiązać szereg problemów.

A mianowicie:

 • Spraw, aby produkt był bardziej rozpoznawalny i nadaj mu przyjemny wygląd.
 • Zwiększenie zainteresowania kupujących produktem dzięki oryginalnemu wzornictwu i opisowi zalet produktu na opakowaniu.
 • Stwórz skuteczną kampanię reklamową. Etykieta jest najbardziej widocznym elementem opakowania, który wzbudza zainteresowanie potencjalnych nabywców.
 • Podaj podstawowe informacje o przedmiocie, takie jak skład produktu lub otrzymane znaki jakości.
 • Wykonaj znakowanie. To rozwiązanie znacznie upraszcza pracę z produktami z zakresu logistyki.
 • Przystępny koszt. Ta opcja jest najbardziej ekonomiczna, ponieważ jej produkcja nie wymaga dużych nakładów. Jednocześnie stosowanie tych etykiet jest bardzo skuteczne.
 • Drukowanie etykiet samoprzylepnych jest szybkie. Nowoczesny sprzęt umożliwia wyprodukowanie dużej partii elementów w możliwie najkrótszym czasie.
 • Atrakcyjny wygląd. Ta opcja pozwala nanieść na produkt kolorowy obraz, który będzie wyrazisty.

Tym samym produkcja etykiet samoprzylepnych jest okazją do przekazania konsumentowi potrzebnych mu informacji, a także jakościowego wyróżnienia się na tle konkurencyjnych produktów i przyciągnięcia docelowej grupy odbiorców do własnej marki.

Produkcja etykiet samoprzylepnych na rolkach

Produkcja etykiet samoprzylepnych w drukarni Arti Bau odbywa się na nowoczesnych maszynach poligraficznych: Mark Andy Digital Series (druk fleksograficzny i inkjetowy) i Xeikon PX3000 (druk cyfrowy inkjetowy). Pierwsza maszyna to druk etykiet samoprzylepnych wielowarstwowych, peel-off itp. Druga maszyna posiada rozdzielczość 600 dpi, prędkość druku 50 m na minutę, do długich i krótkich serii.

W naszej drukarni możesz zamówić następujące rodzaje etykiet samoprzylepnych:

 • Peel-off.
 • Z nadrukiem od strony kleju.
 • Uszlachetnione.
 • Na podłożach opq.
 • Cyfrowe pełnokolorowe   .
 • Etykiety transparentne.

Ile kosztuje wyprodukowanie etykiety samoprzylepnej?

Koszt etykiet samoprzylepnych wyliczany jest indywidualnie dla każdego klienta. Nasi projektanci i technolodzy uwzględnią wszystkie Twoje życzenia, pomogą w wyborze stylu i materiałów, a także wyliczą dokładny koszt zamówienia w zależności od wybranego rodzaju etykiet samoprzylepnych, technologii i nakładu.