Etykiety samoprzylepne Bytom

Sektor marketingu wizualnego przeżywa w ostatnich latach znaczny wzrost. Producenci coraz bardziej skrupulatnie podchodzą do wyglądu towarów i produktów. Oczywiście etykieta samoprzylepna jako najpotężniejsze narzędzie reklamy i oddziaływania na konsumenta stała się oryginalna, funkcjonalna, a nawet odporna na obciążenia mechaniczne i promienie ultrafioletowe. To, co lepiej wybrać dla swojego produktu, zależy od Ciebie, nasza drukarnia Arti Bau oferuje wszystkie istniejące opcje, aby Twój pomysł uzyskał najlepszą realizację w efekcie końcowym.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych cyfrowych plus flekso

Etykiety służą do oznaczania produktów, wykonane są na różne sposoby i na różnych materiałach. Druk cyfrowy to produkcja wyrobów drukowanych z przeniesieniem obrazu bezpośrednio z pliku komputerowego, bez użycia form drukowych. Zastosowanie wyrazistych kolorów, umiejętne rozmieszczenie tekstu i grafiki pozwala na zwrócenie uwagi grupy docelowej na etykiety i sprawia, że druk etykiet samoprzylepnych w małych seriach jest idealny dla klienta. Drukowane obrazy nie muszą wysychać, a dodatkowo technologia pozwala na wydrukowanie jednego wydruku i wprowadzenie zmian w układzie, jeśli trzeba go poprawić. Rozmiar edycji może być różny: zarówno mały – zmiana koloru lub czcionki, jak i duży.

Druk fleksograficzny – drukowanie etykiet samoprzylepnych w dużych ilościach

Druk fleksodrukowy to rodzaj typografii wykorzystywanej przy tworzeniu produktów promocyjnych. Flexo wykorzystuje elastyczne formy i szybkoschnące atramenty UV. Za jego pomocą na etykietach samoprzylepnych w rolkach uzyskuje się pełnokolorowy obraz, który ma wyraźne granice i dobrze widoczny kontrast. Etykiety produkowane z wykorzystaniem druku fleksograficznego mają znacznie niższą cenę niż te drukowane innymi technologiami. Pozwala to obniżyć koszty druku, dlatego ta metoda jest najbardziej ekonomiczna. Nowoczesny sprzęt fleksograficzny umożliwia jednoczesne drukowanie, lakierowanie i sztancowanie na etykiecie samoprzylepnej, co znacznie skraca czas obróbki i koszty pracy.

Maszyny poligraficzne do drukowania etykiet samoprzylepnych

Jeżeli liczy się dla Ciebie szybkość druku, niska cena, wysoka jakość obrazu etykiety samoprzylepnej oraz różnorodna obróbka po druku z personalizacją, polecamy wybrać druk cyfrowy plus flekso. Najlepiej spełnia stosunek ceny do jakości. Drukujemy etykiety samoprzylepne w rolkach o dowolnym rozmiarze. Poziomy lub pionowy rodzaj nadruku, wymiary, geometria i konstrukcja zależą tylko i wyłącznie od Twoich preferencji. Drukujemy z Twojego projektu, w razie potrzeby pomożemy go dopracować i dostosować projekt do późniejszego druku.

Mark Andy Digital Series HD to maszyna hybrydowa która scala technologię flekso oraz cyfrową inkjetową. Prędkość druku wynosi 70 m na minutę. Korzystamy z atramentów utwardzanych promieniami UV, dzięki czemu drukujemy etykiety wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Jeśli potrzebujesz etykiet szlachetnych: matowych, peel-off, ze złoceniem na zimno z drukiem od strony kleju przyjmiemy zamówienie. Xeikon PX3000 to maszyna poligraficzna do druku cyfrowego inkjetowego z prędkością druku 50 m na minutę. Wyróżnia się elastycznością, dzięki czemu drukujemy zarówno krótsze, jak i dłuższe serie.

W naszej drukarni Arti Bau zamówisz etykiety samoprzylepne na roli:

  • Foliowe.
  • Papierowe.
  • Przezroczyste.
  • Z nadrukiem od strony kleju.
  • Do zadruku.
  • Termotransferowe.
  • OPQ.
  • Ultratransparentne.

Wykonujemy uszlachetnienie etykiet samoprzylepnych: z cold stampingiem, z lakierem matowy. W naszej drukarni zamawiają przedsiębiorcy z takich branż jak: alkoholowa, farmaceutyczna, spożywcza, logistyczna, specjalistyczna, kosmetyczna.

Korzyści ze współpracy z drukarnią Arti Bau w Bytomiu

Drukarnia Arti Bau uważana jest za jednego z uznanych liderów na krajowym rynku producentów etykiet samoprzylepnych. Zespół z powodzeniem opanował w swojej produkcji nowoczesne cyfrowe i flekso wysokowydajne technologie, dzięki którym druk etykiet samoprzylepnych daje wysokiej jakości produkty. Nasze ekskluzywne etykiety zawsze mają efektowny design i stają się integralną estetyczną i informacyjną częścią towarów.

Etykiety samoprzylepne możesz zamówić w wygodnej formie i w przystępnych cenach. Ostatnio coraz bardziej popularne stają się etykiety z logo na zamówienie, dwustronne i wielowarstwowe. I to jest logiczne, bo zamawianie takich produktów, to zapewnienie Twojemu produktowi większej rozpoznawalności i brandowego wyglądu.

Dlaczego warto prowadzić działalność gospodarczą w Bytomiu?

Bytom to środek województwa śląskiego. To tutaj przebiega autostrada A1 z węzłem autostradowym a także drogami krajowymi. Niedaleko od Bytomia znajduje się autostrada A4 która jak wiadomo, łączy Wschód z Zachodem. Tylko 25 km od miasta działa Międzynarodowy Port Lotniczy w Pyrzowicach. Ponadto doskonale funkcjonuje linia kolejowa która łączy Górnośląski Okręg Przemysłowy z Portem Gdańsk i Portem Gdynia, przedsiębiorcy mogą korzystać z bocznic kolejowych.

Ze względu na ilość mieszkańców (142 tys.), powierzchnię Bytomia (69,44 km kw.) przedsiębiorcy mogą swobodnie prowadzić działalność deweloperską, produkcyjną oraz logistyczną. Bytom należy do Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii i jest położony w samym jej sercu. W metropolii działa 240 tysięcy przedsiębiorstw, które wytwarzających 8 proc. PKB naszego kraju. W tym mieście nie ma problemu ze znalezieniem pracowników.

Bytom wyróżnia się doskonale rozwiniętą sieć drogową, telekomunikacyjną. Miasto posiada na swoim terenie kilkadziesiąt terenów inwestycyjnych, również w obszarze Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Co więcej to właśnie w tym mieście można realizować inwestycje w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, która daje szansę przedsiębiorcom inwestującym w naszym kraju uzyskania pomocy publicznej. W związku z trwającą rewitalizacją Bytomia biznesmeni mogą inwestować w obiekty i tereny poprzemysłowe z dużym potencjałem. Szkoły w tym obszarze nastawione są na kształcenie kadr na kierunkach zgodnych z potrzebami przedsiębiorców z tego regionu.