Etykiety samoprzylepne Zabrze

Drukarnia Arti Bau to dynamicznie rozwijająca się, zaawansowana technologicznie, przyjazna środowisku firma, będąca liderem w produkcji etykiet samoprzylepnych w Zabrzu. Dzięki zespołowi wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz wieloletniemu doświadczeniu w produkcji etykiet aktywnie rozwijamy i poszerzamy obszar sprzedaży. Cieszymy się zaufaniem i współpracujemy z czołowymi producentami wyrobów alkoholowych i spożywczych, kosmetyków i chemii gospodarczej, firmami farmaceutycznymi, producentami branży specjalistycznej.

Drukarnia Arti Bau – usługi

Drukarnia Arti Bau wyposażona jest we flotę nowoczesnego sprzętu poligraficznego, w skład której wchodzi maszyna Mark Andy Digital Series HD łącząca możliwości druku fleksograficznego oraz inkjetowego. Drukujemy także na maszynie XEIKON PX3000 która jest przeznaczona do druku cyfrowego inkjetowego i sprawdza się przy krótszych i dłuższych seriach etykiet samoprzylepnych. Konsultacje naszych projektantów i specjalistów technicznych pomogą zamówić i kupić etykiety samoprzylepne w rolkach o optymalnych właściwościach dla konkretnych potrzeb i po okazyjnej cenie.

Kolor etykiety samoprzylepnej jest jednym z ważnych narzędzi marketingowych wpływających na skupienie uwagi konsumenta. Opakowanie, nawet z monochromatyczną, kolorową etykietą, zawsze wygląda na droższe i bardziej przekonujące dla kupującego, a najciekawsze są wielokolorowe etykiety.

Również kolorystyka projektu zewnętrznego powinna odpowiadać charakterystyce produktu. Intensywne, jaskrawoczerwone etykiety samoprzylepne są idealne dla wielu rodzajów produktów spożywczych, ale nie pasują do butelek z wodą pitną. Czarna etykieta służy jako swego rodzaju sygnalizacja niebezpieczeństwa niektórych chemikaliów, choć oprócz tłoczenia folią wygląda bardzo efektownie i solidnie. Doświadczeni projektanci naszej drukarni udzielą fachowej pomocy w doborze optymalnego odcienia koloru etykiety.

Rodzaje etykiet samoprzylepnych w drukarni Arti Bau

W naszej drukarni można zamówić etykiety samoprzylepne:

  • Peel-off.
  • Pełnokolorowe (cyfrowe).
  • Uszlachetnione.
  • Z nadrukiem od strony kleju.
  • Transparentne.
  • Na podłożach nieprzepuszczających światła.

Przyjmujemy zamówienia na saszetki na laminatach wielowarstwowych. Drukujemy etykiety samoprzylepne również w niskich nakładach (etykiety promocyjne, próbne, okazjonalne, na nowe opakowania). Z naszych produktów korzystają takie branże jak: chemiczna, alkoholowa, kosmetyczna, spożywcza, logistyczna, specjalistyczne.

Cechy produkcji i zastosowania etykiet samoprzylepnych

Dla pomyślnej realizacji zadań o dowolnej złożoności wyposażyliśmy naszą bazę produkcyjną w zaawansowanych technologicznie maszyny poligraficzne, która dają możliwość drukowania etykiet na szerokiej gamie materiałów (folie różnego rodzaju, papier, z nadrukiem od strony kleju, do zadruku, termotransferowe). Równomierne nałożenie warstwy klejącej zapewnia wygodę etykietowania ręcznego lub automatycznego, a także wytrzymałość, niezawodność i trwałość mocowania etykiety w każdych warunkach.

Ważnym krokiem w druku etykiety samoprzylepnej jest unikalność jej wyglądu, co implikuje opracowanie oryginalnego projektu i wybór harmonizującego z nim wykończenia:

  • Tłoczenie, które nadaje obrazowi szczególną wyrazistość.
  • Lakierowanie lub laminowanie.
  • Niestandardowy kształt geometryczny.

Zaawansowane wyposażenie bazy produkcyjnej, technologia druku fleksograficznego i cyfrowego oraz możliwości twórcze naszych specjalistów pozwalają naszej firmie tworzyć etykiety samoprzylepne odporne na czynniki zewnętrzne a to dzięki zastosowaniu farb UV i wysokiej jakości materiałów bazowych. Bez względu na wielkość i złożoność zlecenia zrealizujemy je ściśle w uzgodnionym terminie, z nienaganną jakością i w korzystnej cenie.

Dlaczego warto prowadzić działalność gospodarczą w Zabrzu?

W ramach najlepszej Specjalnej Strefy Ekonomiczna w Europie, obszary inwestycyjne w Zabrzu zostały uznane za najlepiej przygotowane w całym województwie śląskim. Dla rozwoju biznesu istnieje atrakcyjne zwolnienia podatkowe dla inwestorów (zwolnienie z CIT), ponadto miasto oferuje dla nowo powstających inwestycji z tego terenu zwolnienie z podatku od nieruchomości na okres 10 lat, natomiast położonych, poza tym terenem na okres 5 lat.

Kolejnym czynnikiem przemawiającym za korzyściami z prowadzenia działalności gospodarczej w Zabrzu jest duża dostępność transportowa: pasażerskie przewozy lotnicze, efektywny rozwój transportu oraz logistyki a także wysoka gęstość sieci drogowej. To w tym mieście obserwowana jest duża dostępność wykwalifikowanej pracowników poszukujących zatrudnienia w tym kadra inżynierska oraz zarządzająca. Zabrze to jedno z miast w Polsce do lokowania inwestycji przez kapitał zagraniczny. Warto przypomnieć, że Śląsk zajmuje 2 miejsce wśród województw w tworzeniu Produktu Krajowego Brutto.To w tym województwie jest wiele targów i wystaw, można zjechać 320 m pod ziemię i uczestniczyć w przedstawieniach teatralnych, koncertach i zorganizować imprezę biznesową.