Etykiety samoprzylepne Toruń

Nowe trendy wraz z ciągłą poprawą jakości etykiety i mikrosegmentacją rynku determinują cyfrowe podejście do druku etykiet samoprzylepnych. Innowacyjne technologie druku fleksograficznego i cyfrowego realizowane są dzięki maszynom poligraficznym które łączą możliwości druku fleksograficznego i inkjetowego. Nasza drukarnia cyfrowa Arti Bau dzięki pracy na takich urządzeniach oferuje druk etykiet wielowarstwowych, matowych i szlachetnych. Jesteśmy liderem na rynku druku etykiet samoprzylepnych na roli.

W ofercie drukarni cyfrowej etykiet samoprzylepnych Art Bau

Jesteśmy gotowi opracować i wydrukować dla Ciebie na materiałach rolkowych wszystkich rodzajów nawijania. Wyróżnia nas łatwe składanie zamówienia i szybka dostawa. Koszt podamy po ustaleniu zadania. Gwarantujemy szybkość i wysoką jakość druku etykiet samoprzylepnych oraz solidność współpracy z nami. Jesteś producentem produktów i chcesz drukować duże i złożone serie etykiet samoprzylepnych? Jesteś w odpowiednim miejscu, nasza drukarnia zrealizuje każde Twoje zamówienie. Otrzymasz dokładny nadruk o wysokiej trwałości oraz etykiety samoprzylepne odporne na blaknięcie i ścieranie.

Chcesz przyciągnąć do marki grupę docelową? Zamów u nas etykiety, a wyprodukujemy nakład o dowolnej złożoności w różnych ilościach i w atrakcyjnej cenie. Jako jedyni jesteśmy gotowi podjąć się skomplikowanych serii, których nie zaoferują Ci inne drukarnie. Oferujemy usługi cyfrowego druku etykiet rolowych i jesteśmy gotowi zagwarantować najwyższą jakość wszystkich swoich produktów, ścisłe przestrzeganie terminów oraz rzetelność w pracy.

Druk cyfrowy etykiet samoprzylepnych

Drukarnia Arti Bau produkuje etykiety samoprzylepne do małych lub dużych nakładów. Etykiety produkowane są na maszynie Mark Andy Digital Series, która wyróżnia się szybkością druku do ponad 70 m na minutę. Wykorzystujemy atramenty utwardzane promieniami UV, dzięki czemu uzyskasz odporne i trwałe etykiety wytwarzane w dwóch technologiach: flekso i cyfrową inkjetową. Rozdzielczość 1200 dpi. Korzystamy również z nowoczesnej maszyny poligraficznej XEIKON PX3000 która jest przeznaczona do druku cyfrowego inkjetowego. Posiada rozdzielczość 600 dpi, z szybkością druku 50 m na minutę. Jej działanie jest bardzo elastyczne, dlatego używamy jej do krótkich i długich serii.

Korzyści z drukowania etykiet samoprzylepnych na innowacyjnych maszynach poligraficznych:

 • Dokładne odwzorowanie kolorów.
 • Stabilność koloru.
 • Druk na foliach matowych, transparentnych, metalizowanych, papierze teksturowanym.
 • Minimalny czas realizacji od zamówienia do produkcji.
 • Minimalna ilość odpadów w procesie produkcyjnym.

Możliwości cyfrowego druku etykiet:

 • Personalizacja i zastosowanie zmiennych informacji.
 • Druk w małych nakładach.
 • Druk dwustronny (druk pełnokolorowy po obu stronach).
 • Katalog gotowych wykrojników o różnych kształtach i rozmiarach.

Możesz u nas zamówić zarówno etykiety samoprzylepne jednowarstwowe oraz wielowarstwowe.

Przyjmujemy zamówienia na etykiety samoprzylepne typu:

 • Pełnokolorowe.
 • Peel-off.
 • Uszlachetnione.
 • Z nadrukiem od strony kleju.
 • Transparentne.
 • Na podłożach nieprzepuszczających światła.

Za wizualne właściwości opakowań odpowiadają technologie druku. Od jakości wykonania szablonu zależy atrakcyjność produktu w oczach konsumenta. Spraw, aby Twoje opakowanie stało się utalentowanym sprzedawcą, który pięknie opowie o Twoim produkcie i zareklamuje go na półce wśród konkurencji. Ludzie nie kupują tego, czego nie zauważają!

Aby opakowania i etykiety samoprzylepne były efektywnym narzędziem sprzedażowym, nasza drukarnia stosuje innowacyjne technologie druku flekso i łączy optykę o wysokiej rozdzielczości ze specjalnymi wzorami, zaprojektowanymi w celu uzyskania najwyższej jakości obrazów. Rynek urządzeń cyfrowych stale się rozwija, podążamy za światowymi trendami i oferujemy naszym klientom nową, zaawansowaną technologicznie metodę drukowania, która jest dziś aktualna. Etykieta cyfrowa, mimo zastosowania uproszczonego procesu druku, zbliża się do jakości fotograficznej, co cieszy każdego klienta.

Zamów etykiety samoprzylepne

Każdy klient ma indywidualne podejście do rozwiązywania problemów związanych z tworzeniem i drukowaniem etykiet cyfrowych. Specjaliści naszej drukarni poligraficznej pomogą w doborze najlepszego rozwiązania, od stworzenia projektu po wybór materiałów samoprzylepnych i metody druku. Doradzimy również w zakresie drukowania informacji zmiennych lub różnego rodzaju, opcji tego samego rozmiaru w jednym nakładzie, aby zaoszczędzić czas i koszty marketingu.

Jeśli potrzebujesz kupić etykiety samoprzylepne, powinieneś wcześniej zdecydować, jakie funkcje będą pełnić. Jeśli więc potrzebujesz elementów, które będą stosowane bezpośrednio w magazynie lub sklepie, warto wybrać specjalne rodzaje z papieru termicznego. To rozwiązanie jest często wybierane przez firmy logistyczne, które same nanoszą na nich informacje w takich przypadkach klient potrzebuje etykiet samoprzylepnych do drukarki termicznej.

Ponadto zaleca się zwrócenie uwagi na:

 • Warunki, w jakich towary będą przechowywane (na przykład w niektórych przypadkach potrzebna jest specjalna podstawa, którą można rozmrozić).
 • Cechy produktu – objętość i kształt elementu, dla którego musisz stworzyć opakowanie.
 • Projekt etykiety – niektóre projekty wymagają zmiany wyglądu.

Jeśli chcesz zamówić etykiety samoprzylepne, których cena będzie najkorzystniejsza, powinieneś skontaktować się z naszą firmą. Przyjmujemy zamówienia o dowolnej objętości i pomagamy klientom wybrać najlepsze materiały. Jednocześnie produkcja odbywa się szybko, dokładnie w wyznaczonym przez klienta terminie. Arti Bau oferuje również dowolny rozmiar etykiet samoprzylepnych, w zależności od Twoich potrzeb.