Etykiety samoprzylepne Szczecin

Producent Arti-Bau wykonuje produkcję etykiet samoprzylepnych w rolach z materiałów polimerowych i papierowych, dowolnych formach i nakładach. Do produkcji wyrobów etykietowych stosujemy druk fleksograficzny i cyfrowy, a także wszelkiego rodzaju wykończenia: tłoczenie, lakierowanie, tłoczenie folią na gorąco i na zimno, w tym holograficzne. Przy doborze materiałów i klejów bierzemy pod uwagę wszystkie cechy urządzeń do etykietowania, wymaganą przezroczystość materiału, siłę przyczepności oraz środowisko pracy produktu końcowego: narażenie na oleje, kwasy i inne chemikalia. Zadrukowaną powierzchnię zabezpieczamy poprzez laminowanie specjalnymi foliami oraz lakierowanie. Do pojemników o szorstkiej powierzchni stosuje się klej o wysokich właściwościach adhezyjnych.

Producent etykiet samoprzylepnych Arti-Bau

Gwarantujemy najwyższą jakość druku zarówno w przypadku długoseryjnych etykiet premium, jak i etykiet promocyjnych limitowanych. Mamy świadomość, że etykieta kontroluje uwagę kupującego, gdy widzi on w sklepie wiele w przybliżeniu takich samych produktów. Bardzo często konsument wybiera nie sam produkt, ale jego opakowanie.

Nasze możliwości technologiczne są rozległe, ponieważ do produkcji etykiet samoprzylepnych:

  • Stosujemy specjalne atramenty: utwardzane promieniami UV dzięki czemu nasze etykiety są trwałe i osiągają odporność na czynniki zewnętrzne.
  • Produkujemy etykiety samoprzylepne na różnych podłożach, nie tylko papierowych, ale również na folii polietylenowej lub polipropylenowej.

Druk fleksograficzny czy cyfrowy?

Do produkcji etykiet samoprzylepnych rolowych oferujemy swoim klientom wybór różnych metod druku: fleksografia, druk cyfrowy. Przede wszystkim nasze rekomendacje opieramy na terminach, długości nakładu oraz ilości różnych typów projektów etykiet w jednym nakładzie. Wyślij zapytanie o zamówienie etykiet samoprzylepnych na swoje produkty lub uzyskaj pełną i szczegółową konsultację od naszych ekspertów. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę takie czynniki, jak materiały, cechy układu, charakter druku, specjalne wymagania operacyjne dla etykiety, konieczność personalizacji etykiety unikalnymi kodami cyfrowymi, QR lub tekstowymi.

Druk cyfrowy etykiet samoprzylepnych jest obecnie bardzo ekonomiczny. Koniunktura współczesnego rynku wskazuje nie tylko na potrzebę krótkich serii, ale także nakłada surowe wymagania na terminy produkcji wyrobów etykietowych. W obszarze druku krótko- i wielonakładowego etykieta cyfrowa staje się opłacalna. Eksperci naszej drukarni z przyjemnością pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich zadań biznesowych podczas drukowania etykiet samoprzylepnych.

Główną zaletą fleksografii jest kompletność cyklu produkcyjnego. Nasz sprzęt do druku etykiet rolowych posiada sekcje, które umożliwiają nie tylko drukowanie wielu kolorów, ale również tłoczenie folią, lakierowanie i laminowanie, sztancowanie. A także nanoszenie informacji zmiennych (kody promocyjne, numerowanie) na produkty lub wykonanie etykiety z nadrukiem od strony kleju. Podążając za trendami rynkowymi stosujemy technologie, które pozwalają nam podejść do druku offsetowego i wklęsłego pod względem jakości i dokładności kolorystycznej. Druk fleksograficzny jest dominującą metodą produkcji etykiet samoprzylepnych. Idealnie nadaje się do średnich i długich serii. Fleksografia pozwala na poprawę właściwości wizualnych etykiety: lakierowanie, foliowanie, hot stamping.

Park maszynowy cyfrowej drukarni etykiet samoprzylepnych na roli

Do produkcji etykiet samoprzylepnych wykorzystujemy maszynę poligraficzną Mark Andy Digital Series która została stworzona na bazie najnowszych technologii.To zaawansowana maszyna hybrydowa która uzyskała zdolność połączenia cech druku fleksograficznego i inkjetowego. Dzięki temu produkujemy etykiety samoprzylepne typu sandwicz, peel-off czyli etykiety wielowarstwowe. Ponadto w naszej ofercie znajdują się etykiety matowe, szlachetne, ze złoceniami na zimno. Natomiast maszyna Xeikon PX3000 została zaprojektowana do druku cyfrowego inkjetowego. Doceniamy ją za jej doskonałą rozdzielczość (600 dpi) i szybkość druku 50 m na minutę. W naszej drukarni jest wykorzystywana zarówno do krótkich jak i długich serii.

Rodzaje etykiet samoprzylepnych

  • Etykiety na papierach (półbłyszczące, teksturowane, metalizowane).
  • Etykiety samoprzylepne na foliach polietylenowych i polipropylenowych (błyszczące / matowe, białe / przezroczyste / perłowe / metalizowane).
  • Etykiety laminowane.
  • Etykiety transparentne.
  • Etykiety z nadrukiem od strony kleju.
  • Etykiety z kodami promocyjnymi.
  • Etykiety na podłożach OPQ.

Zapraszamy do kontaktu z naszą cyfrową drukarnią etykiet samoprzylepnych i zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Poza w/w produktami produkujemy także saszetki na pełnokolorowych laminatach wielowarstwowych. Ponadto przyjmujemy zlecenia na etykiety w małych seriach np.: promocyjne, okazjonalne.