Etykiety samoprzylepne Rzeszów

Nasza drukarnia Arti Bau oferuje usługi drukowania etykiet samoprzylepnych: jednowarstwowych, wielowarstwowych, jednostronnych, w dużych i małych nakładach (etykiety próbne, okazjonalne, promocyjne) w niskich cenach. Współpracujemy z branżą kosmetyczną, spożywczą, chemiczną, logistyczną i pokrewnymi.

Druk flekso etykiet samoprzylepnych

Druk fleksograficzny to metoda nakładania precyzyjnych obrazów na dowolną powierzchnię za pomocą tuszów o niskiej lepkości. Druk flekso jest szeroko stosowany do drukowania dużych i małych nakładów etykiet samoprzylepnych. Technologia druku fleksograficznego umożliwia drukowanie na papierze i folii o dowolnej gęstości. Służy do nakładania wyraźnych obrazów w pełnym kolorze na zwykłą i samoprzylepną powierzchnię przy produkcji etykiet, kodów kreskowych. Produkcja metodą fleksodruku pozwala na przygotowanie dużej ilości materiałów informacyjnych i promocyjnych w krótkim czasie.

Druk fleksodrukowy to główny sposób wytwarzania materiałów informacyjnych i promocyjnych w dużych i małych nakładach. Specjalizujemy się w druku etykiet samoprzylepnych i jesteśmy gotowi zaoferować najkorzystniejsze warunki współpracy. Fleksodruk etykiet może nie tylko uwzględniać element informacyjno-reklamowy, ale także zapewniać ochronę przed fałszowaniem produktu. W tym celu wykorzystujemy nadruk, sztancowanie rysując obraz po obu stronach materiału.

Maszyny poligraficzne w drukarni Arti Bau

Nasza drukarnia świadczy usługi druku cyfrowego i fleksograficznego etykiet samoprzylepnych wykorzystując do tego celu nowoczesne maszyny poligraficzne: Mark Andy Digital Series oraz Xeikon PX3000.

  • W pierwszym przypadku korzystamy z zaawansowanej technologicznie maszyny hybrydowej pracującej z drukiem inkjetowym i fleksograficznym. Takie połączenie powoduje, że w naszej drukarni wykonujemy na zlecenie druk etykiet samoprzylepnych typu: peel-off, sandwich, szlachetnych, ze złoceniami i matowe, z lakierem wybiórczym.
  • Korzystamy również z drugiego rozwiązania, nasza maszyna poligraficzna przeznaczona jest do druku cyfrowego inkjetowego. Pracuje elastycznie i jest idealna przy każdej serii etykiet samoprzylepnych zarówno długiej jak i krótkiej.

W naszej drukarni wykorzystujemy atramenty fotoutwardzalne które wykazują dużą trwałość oraz odporność na różne czynniki zewnętrzne. Dlatego produkowane przez nas etykiety samoprzylepne są najwyższej jakości i odpowiednie do zastosowania na różnych produktach.

Co znajduje się w ofercie naszej drukarni cyfrowej Arti Bau?

Wykonujemy etykiety na różnych podłożach: papierowych (biały, złoty, srebrny, termiczny), folii polipropylenowej (białe, srebrne, transparentne i ultratransparentne) lub polietylenowej (białe i transparentne). Wykorzystujemy także papier oraz folię OPQ co jest niezwykle przydatne przy konieczności zakrycia błędnych danych na etykiecie samoprzylepnej, dzięki czemu nie ma potrzeby przedrukowywania nakładu.

Na zamówienie produkujemy etykiety samoprzylepne:

  • Cyfrowe pełnokolorowe.
  • Transparentne.
  • Uszlachetnione.
  • Etykiety z nadrukiem od strony kleju.
  • Etykiety na podłożach nieprzepuszczających światła.

Etykiety samoprzylepne do druku cyfrowego i sztancowania

Piękne chwytliwe etykiety samoprzylepne przyciągają uwagę kupującego, zwiększając sprzedaż i zwiększając świadomość marki.To prawdziwe materiały promocyjne, których jakość powinna odpowiadać pełnionym przez nie funkcjom. Obraz na etykiecie musi być wyraźny, odporny na wpływy zewnętrzne i w pełnym kolorze.

Drukowanie etykiet samoprzylepnych to złożony proces

Produkt jest dwuwarstwowy. Górny to arkusz grubego lepkiego papieru z obrazem, dolny to specjalna folia zapobiegająca przedwczesnemu etykietowaniu. Drukowanie etykiet na papierze samoprzylepnym ułatwia dystrybucję przekazu reklamowego. Wysokiej jakości obraz naniesiony na błyszczącą powierzchnię przyciąga wzrok i zdobi powierzchnie, które są podstawą etykiety.

Nasza drukarnia wykonuje etykiety samoprzylepne na papierze matowym, błyszczącym, półbłyszczącym, podłożu papierowym lub folii transparentnej. Rozszerza to zakres drukowania produktów samoprzylepnych. Oprócz celów reklamowych służy do oznaczania towarów, adnotacji. Możliwości techniczne nowoczesnego sprzętu poligraficznego pozwalają na indywidualny wydruk etykiet, a to nie wpływa na koszt zlecenia. Wydajne maszyny poligraficzne wykonują druk szybko i jakościowo.

Druk etykiet samoprzylepnych na zamówienie rozpoczynamy dopiero po zatwierdzeniu przez klienta kształtu, rozmiaru i projektu układu, wskaźników jakości materiałów niezbędnych do wytworzenia samoprzylepnego produktu informacyjnego. Ceny etykiet samoprzylepnych na zamówienie zależą od jakości materiałów i nakładu.

Funkcjonalność etykiet samoprzylepnych

Etykiety samoprzylepne różnią się w zależności od rodzaju produktu, na który są stosowane (w zależności od opakowania i miejsca przechowywania): do napojów, produktów piekarniczych, kosmetyków, chemii gospodarczej, alkoholi itp. Obraz musi być stabilny, aby informacje nie zostały wymazane podczas transportu i nigdzie nie zniknęły z czasem. Dla każdego rodzaju produktu określony rodzaj materiału, w zależności od warunków przechowywania. W przypadku produktów stojących w suchym miejscu (konserwy lub sosy) odpowiedni jest zwykły papier półbłyszczący, a w przypadku towarów przechowywanych w zamrażarce stosuje się papier odporny na niskie temperatury i wilgoć.