Etykiety samoprzylepne Radom

Zapoznanie kupującego z towarem rozpoczyna się od badania opakowania. Im jest atrakcyjniejsze, tym większe prawdopodobieństwo, że produkt zostanie kupiony, dlatego producenci zwracają większą uwagę na opakowanie i oznakowanie. Etykiety samoprzylepne odgrywają ważną rolę, dlatego muszą być przemyślane, stylowe i oryginalne. Są potężnym narzędziem marketingowym, a w niektórych przypadkach niezbędnym elementem opakowania. Poza funkcją reklamową pełnią również funkcję informacyjną, zawierają bowiem przydatne dla klientów dane o produkcie i producencie.

Etykiety samoprzylepne z drukarni cyfrowej +flekso

Istnieje wiele rodzajów produktów do znakowania towarów, ale obecnie najbardziej popularne są etykiety samoprzylepne.

Składają się z:

  • Warstwa wierzchnia, na którą nakładany jest nadruk.
  • Górna podstawa wykonana z papieru lub folii.
  • Warstwa klejąca.
  • Podkład, który można łatwo odkleić.

Etykiety samoprzylepne są proste i wygodne w użyciu, ponieważ łatwo i trwale przyklejają się je do różnych powierzchni. A to dzięki szerokiej gamie rozmiarów i kształtów, a także możliwości nadruku różnorodnych obrazów oraz dużej ilości informacji na etykietach samoprzylepnych, produkty znalazły zastosowanie w wielu obszarach działalności. Dodatkowo wysokiej jakości etykieta to niezawodna ochrona przed fałszerstwem i nieuprawnionym otwarciem opakowania.

Maszyny poligraficzne do druku etykiet samoprzylepnych

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości, oryginalnych i atrakcyjnych etykiet samoprzylepnych, drukarnia Arti Bau jest gotowa zaoferować Ci swoje usługi. Jednym z głównych kierunków naszej działalności jest produkcja takich etykiet. Posiadamy wszelkie niezbędne zaplecze produkcyjne do realizacji zamówień o dowolnej złożoności i wielkości. Druk etykiet samoprzylepnych w naszej firmie odbywa się w technologii fleksograficznej oraz inkjetowej a także cyfrowej inkjetowej, dzięki którym obrazy, tekst i inne elementy graficzne są wyraźne.

Nasz park maszyn poligraficznych składa się z nowoczesnej maszyny Xeikon PX3000 która doskonale sprawdza się przy krótszych, jak i dłuższych seriach. Kolejną naszą innowacyjną maszyną jest Mark Andy Digital Series przeznaczona do druku etykiet wielowarstwowych, peel-off i typu sandwich, etykiet matowych, szlachetnych, ze złoceniami na zimno. Nasi eksperci pomogą w opracowaniu szablonu, doradzą rozmiar i kształt etykiet samoprzylepnych. Decydując się na zamówienie u nas etykiet, masz gwarancję indywidualnego podejścia, dbałości o szczegóły oraz profesjonalnego wsparcia doradczego we wszystkich kwestiach.

Produkcja etykiet samoprzylepnych

Przed zamówieniem etykiet należy dokładnie zrozumieć, do jakich celów i w jaki sposób będą używane. Duże znaczenie mają również warunki ich działania, ponieważ różne materiały do produkcji etykiet mają różne właściwości i trwałość. Dodatkowo, w zależności od powierzchni, na którą planowane jest nałożenie produktów, ma to wpływ na wybór warstwy klejącej. Decydując się na wszystkie te kryteria, będziesz mógł kupić etykiety samoprzylepne, które są najbardziej odpowiednie dla wszystkich wymagań i życzeń. Drukarnia cyfrowa gwarantuje wysoką jakość i terminowość wydruku etykiet, których cena pozostaje na akceptowalnym poziomie, niezależnie od nakładu, stopnia skomplikowania zamówienia i terminów realizacji. Twój komfort i korzyści są priorytetem w naszej pracy.

Produkty papierowe są najczęstsze ze względu na ich niski koszt i obrazy w wysokiej rozdzielczości. Etykiety takie nie są jednak zbyt odporne na negatywne działanie czynników środowiskowych (wilgotność, zmiany temperatury, światło słoneczne) i łatwo ulegają uszkodzeniu. Ważne jest, aby używać produktów papierowych do towarów o dużej gramaturze i produktów łatwo psujących się. Etykiety samoprzylepne mogą być błyszczące lub półbłyszczące.

Samoprzylepne etykiety foliowe to doskonałe rozwiązanie do zastosowań w trudnych warunkach. Produkty mają długą żywotność, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, przez długi czas zachowują swoje właściwości i atrakcyjność wizualną. Mogą być stosowane na każdej powierzchni: plastiku, szkle, kartonie.

Do produkcji małych i dużych nakładów stosuje się fleksodruk etykiet. Technologia ta umożliwia nanoszenie obrazów na papier i folię o dowolnej gęstości. Zasadą tej metody drukowania etykiet jest użycie szybkoschnących farb płynnych oraz zastosowanie elastycznych płyt drukarskich, które są instalowane na cylindrach płytowych.  Drukarnia Arti Bau od wielu lat zajmuje się produkcją i drukowaniem etykiet samoprzylepnych. Posiadamy niezbędne doświadczenie i umiejętności, które pozwalają nam na terminową realizację zamówień z uwzględnieniem wszelkich wymagań i życzeń naszych klientów.

Przyjmujemy zamówienia na różne rodzaje etykiet samoprzylepnych:

  • Uszlachetnione.
  • Peel-off.
  • Cyfrowe pełnokolorowe.
  • Transparentne.
  • Z nadrukiem od strony kleju.
  • Na podłożach nieprzepuszczające światła.

Dlaczego jesteśmy opłacalni?

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi produkujemy etykiety na papierze samoprzylepnym o wysokim stopniu ochrony przed negatywnymi wpływami zewnętrznymi. Podczas transportu produkty nie tracą kształtu i nie blakną na słońcu. Podczas procesu drukowania nasi specjaliści nakładają bazę klejącą równomierną warstwą. Dzięki takiemu podejściu wykluczona jest możliwość deformacji etykiety, a także zapewnione jest jej niezawodne mocowanie na produkcie. Specjaliści naszej drukarni cyfrowej zdobyli w tej dziedzinie duże doświadczenie, dzięki czemu szybko wykonują zadania i ucieleśniają każdy zaproponowany projekt produktu. Przy produkcji kierujemy się osobistymi życzeniami klienta, a także oferujemy opcje, które z powodzeniem koncentrują się na zaletach produktu. Aby zamówić produkcję etykiet samoprzylepnych wystarczy zadzwonić pod wskazane numery i omówić wszystkie szczegóły zamówienia. W razie potrzeby przeanalizujemy wszystkie niuanse i wymagania dotyczące realizacji zamówienia.