Etykiety samoprzylepne Poznań

Drukarnia ARTI-BAU jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się i sprawdzoną na rynku firmą. Zajmujemy się produkcją etykiet samoprzylepnych: jednowarstwowych, jednostronnych i etykiet wielowarstwowych. Mamy świadomość, że etykiety na dzisiejszym wysoce konkurencyjnym rynku to potężna dźwignia zwiększająca rozpoznawalność produktu, jego atrakcyjność dla potencjalnego nabywcy. A w efekcie osiągnięcie sukcesu handlowego dla firmy handlowej lub produkcyjnej. Nasza drukarnia tanio i szybko realizuje zamówienia na produkcję bardzo poszukiwanych produktów w tym segmencie – etykiet samoprzylepnych zarówno w dużych i niskich nakładach.

Drukarnia ARTI-BAU – co oferujemy?

Kluczową zasadą naszej drukarni jest zrozumienie i pełne zaspokojenie życzeń i potrzeb każdego klienta. Możemy to osiągnąć dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, zaawansowanemu wyposażeniu zaplecza technicznego. A także, ciągłemu doskonaleniu zakresu świadczonych usług z uwzględnieniem nowinek technologicznych. Ponadto materiały, z których wykonujemy etykiety są o wiele bardziej przyjazne dla środowiska

Możliwość drukowania etykiet samoprzylepnych na zamówienie to skuteczny sposób na optymalizację kosztów i zwiększenie sprzedaży dla firm, które specjalizują się w:

 • Produkcji napojów alkoholowych – etykiety samoprzylepne na butelki na wódkę, wino, piwo.
 • Przemyśle chemicznym – etykiety samoprzylepne chemiczne na środki ochrony roślin.
 • Przemyśle spożywczym – etykiety samoprzylepne do mrożenia, na oleje, do przetworów i bezklejowe na wodę mineralną.
 • Przemyśle kosmetycznym – etykiety samoprzylepne na kosmetyki np. przezroczyste – ultraclear lub no-label-look oraz na saszetki kosmetyczne
 • Branży logistycznej – etykiety samoprzylepne ostrzegawcze na kartony i etykiety zbiorcze.
 • Branży specjalistycznej – etykiety samoprzylepne promocyjne, na marki premium, na butelki i pojemniki plastikowe.

W drukarni ARTI-BAU można zamówić:

 • Etykiety samoprzylepne na roli – papierowe i foliowe, białe, przezroczyste lub srebrne, błyszczące i matowe.
 • Etykiety samoprzylepne papierowe – odpowiednie do zadruku termotransferowego. Stosowane przez naszą drukarnię papiery mają certyfikat FSC, pochodzą z bezpiecznego źródła.
 • Etykiety samoprzylepne foliowe – wykorzystujemy do produkcji różne wersje folii: od białej i srebrnej po transparentne oraz ultratransparentne. Posiadamy w ofercie folie polietylenowe i polipropylenowe.
 • Etykiety samoprzylepne peel – off – foliowa etykieta zawierająca dwie warstwy materiału.
 • Etykiety samoprzylepne z drukiem od strony kleju – wykonujemy etykiety foliowe i papierowe.
 • Etykiety samoprzylepne przezroczyste – jeżeli opakowanie będzie zawierało jasny produkt wykonamy ciemny zadruk, natomiast w przypadku ciemnej zawartość będzie to zadruk biały.
 • Etykiety samoprzylepne no label look- to etykiety transparentne które wyglądają jak zadruk wprost na opakowaniu
 • Etykiety samoprzylepne opq – to etykiety które nie przepuszczają światła, zapewniają doskonałe krycie: szare lub czarne od strony kleju.

Oferujemy również saszetki na wielowarstwowych laminatach gdzie zadruk wykonywany jest w innowacyjnej pełnokolorowej technologii cyfrowej. Przyjmujemy także zlecenia na produkcję etykiet samoprzylepnych w małych nakładach, są to etykiety: promocyjne, próbne, okazjonalne.

Atuty naszej drukarni ARTI-BAU

Specjalizujemy się tylko w druku etykiet samoprzylepnych, dzięki czemu staliśmy się ekspertami w swojej dziedzinie. Obecność własnej bazy produkcyjnej, w połączeniu z bogatym doświadczeniem i wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, pozwala nam zapewnić niezmiennie wysoki poziom jakości etykiet samoprzylepnych oraz znacząco skrócić czas produkcji.

Etykiety samoprzylepne produkujemy na innowacyjnych hybrydowych maszynach poligraficznych Mark Andy Digital Series. Dzięki temu mamy możliwość łączenia druku fleksograficznego i inkjetowego. Pozwoliło to nam wprowadzić do oferty etykiety samoprzylepne szlachetne, matowe, ze złoceniami na zimno. Drukujemy używając atramentów utwardzanych promieniami UV, co pozwala nam uzyskać etykiety samoprzylepne cechujące się dużą wytrzymałością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne. Drukujemy również na maszynie Xeikon PX3000 do druku cyfrowego inkjetowego. Maszyna pracuje elastycznie i świetnie sprawdza się we wszystkich seriach: krótszych i dłuższych.

Wykonując etykiety cyfrowe bierzemy pod uwagę, gdzie i w jakich warunkach produkt będzie użytkowany. Na wybór bazy i dodatkowej obróbki mają wpływ takie cechy jak warunki przechowywania czy transportu towaru. Uwzględniamy specyfikę branży: czy etykieta będzie zamrożona, przechowywana w świetle czy w wilgotnym miejscu, jakie uszkodzenia mechaniczne są możliwe podczas transportu. Pozwala to nam na stworzenie etykiety samoprzylepnej, która będzie wyglądała reprezentacyjnie – efektowność i jakość obrazu przez cały okres eksploatacji.

Drukowanie etykiet samoprzylepnych

Etykiety samoprzylepne na rolkach wyróżniają się korzystnym połączeniem przystępnej ceny, wysokiej jakości i łatwości użytkowania. Drukowanie etykiet cyfrowych na materiałach rolkowych to coraz popularniejsza usługa z katalogu Arti-Bau. Takie etykiety samoprzylepne można wykorzystać do rozwiązywania zadań reklamowych i informacyjnych podczas ozdabiania opakowań towarów dowolnej grupy.

Nasza drukarnia uważana jest za jednego z uznanych liderów na krajowym rynku producentów etykiet samoprzylepnych. Zespół z powodzeniem wprowadził do swojej produkcji nowoczesne cyfrowe i inne wysokowydajne technologie, dzięki którym druk etykiet samoprzylepnych daje super jakościowe, skuteczne i trwałe produkty.

Nasze ekskluzywne etykiety zawsze mają efektowny design i stają się integralną estetyczną i informacyjną częścią produktu. I to jest logiczne, bo zamawianie etykiet samoprzylepnych to zapewnienie produktowi większej rozpoznawalności i wizerunku marki. To etykiety, które sprzedają każdy produkt, przekształcają zwykłe opakowania w skuteczne i atrakcyjne opakowania sprzedażowe.