Etykiety samoprzylepne Olsztyn

Etykieta pełni ważną rolę informacyjną i estetyczną w projektowaniu różnego rodzaju produktów. Atrakcyjna etykieta samoprzylepna jest silnym czynnikiem w rywalizacji o użytkownika końcowego, dlatego produkty poligraficzne dla biznesu i reklamy cieszą się dużym zainteresowaniem w różnych dziedzinach działalności. Głównym celem tego typu produktu jest zwiększenie świadomości marki Twojego produktu lub firmy. Profil działalności drukarni to produkcja wysokiej jakości etykiet samoprzylepnych zgodnie z europejskimi standardami poligraficznymi. Nasza drukarnia Arti Bau w Olsztynie specjalizuje się w szybkim i wysokiej jakości druku etykiet samoprzylepnych na które popyt stale rośnie. Pracujemy na innowacyjnych maszynach poligraficznych dzięki czemu w szybkim czasie produkujemy wysokiej jakości etykiety samoprzylepne.

Nowoczesne rozwiązania przy produkcji etykiet samoprzylepnych w drukarni Arti Bau

Absolutnym trendem ostatnich lat w segmencie produkcji etykiet na opakowania w Olsztynie jest drukowanie etykiet na folii samoprzylepnej.

Ten rodzaj produktów poligraficznych ma nieograniczony zakres oraz istotne zalety dla konsumentów:

  • Optymalne połączenie wytrzymałości i elastyczności.
  • Prostota i niezawodność mocowania na dowolnej gładkiej powierzchni.
  • Możliwość stosowania w szerokim zakresie temperatur bez ryzyka utraty reprezentacyjnego wyglądu.
  • Bezpieczeństwo środowiska.
  • Atrakcyjny koszt.

Wysoka jakość druku osiągana jest dzięki innowacyjnym atramentom fotoutwardzonym, które zachowują swoje parametry pod wpływem promieniowania UV. Nasza drukarnia dysponuje nowoczesnymi maszynami poligraficznymi: Mark Andy Digital Series HD do druku fleksograficznego i inkjetowego oraz XEIKON PX3000 do druku cyfrowego.

Profesjonalny druk etykiet samoprzylepnych

Dążymy do maksymalizacji specjalnych właściwości swoich produktów – jednorodności konsystencji, nasycenia koloru. Drukowanie etykiet na folii transparentnej – polipropylenowej, polietylenowej lub PET, której brzegi nie są widoczne na opakowaniu pomaga skutecznie rozwiązać ten problem. Nasza drukarnia etykiet samoprzylepnych bazuje na połączeniu druku fleksograficznego i inkjetowego dzięki czemu produkujemy etykiety uszlachetnione, matowe lub z lakierem wybiórczym w niskich nakładach. Oferujemy etykiety jednowarstwowe, jednostronne, wielowarstwowe: peel-off lub sandwich.

Etykieta samoprzylepna na opakowaniu produktu skierowana jest do konsumenta i nadaje się jej oryginalny kształt, dobiera się przyciągającą uwagę kolorystykę oraz zapewnia niezbędne elementy informacyjne i reklamowe. Dla samego producenta duże znaczenie ma również wygoda korzystania z takich produktów drukowanych, jaką zapewniają etykiety samoprzylepne.

Korzyści ze stosowania etykiet samoprzylepnych w rolkach:

  • Możliwość automatyzacji procesu etykietowania.
  • Łatwość transportu i przechowywania, niezawodna ochrona przed światłem słonecznym.
  • Nowoczesne drukarki i aplikatory przystosowane są do pracy z materiałami rolkowymi.

Kolejną ważną zaletą etykiet w rolkach jest cena, która w przypadku druku fleksograficznego, łączącego ekonomię z wysoką jakością, bywa bardzo zrównoważona. Drukarnia Arti Bau posiada doświadczenie w produkcji etykiet samoprzylepnych, co pozwala nam realizować zamówienia o dowolnej objętości i złożoności w możliwie najkrótszym czasie. Naszym klientom oferujemy druk etykiet peel-off, cyfrowych pełnokolorowych, uszlachetnionych, z nadrukiem od strony kleju, na podłożach OPQ i etykiet transparentnych. Z oferty naszej drukarni korzystają klienci z branży: chemicznej, alkoholowej, spożywczej, kosmetycznej, logistycznej i specjalistycznej.

Dlaczego w Olsztynie warto prowadzić działalność gospodarczą?

Olsztyn położony w województwie warmińsko-mazurskim jest miastem nie tylko doskonałym do życia, ale również do prowadzenia działalności gospodarczej.To tutaj gospodarka funkcjonuje w harmonii ze społeczeństwem, środowiskiem naturalnym zapewniając mieszkańcom i turystom bezpieczeństwo. Ten region Polski jest znany z inwestycji w zielone technologie oraz świetnej jakości usługi i towary.

Olsztyn korzystnie wypadł w plebiscytach Forbesa, zajął 6 miejsce w Rankingu Miast Przyjaznych Dla Biznesu natomiast 8 miejsce w zestawieniu Miast Przyjaznych Ludziom. Dlaczego tak korzystne lokaty? W Olsztynie znajdują się wspaniałe miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu z dobrą bazą noclegową oraz ze stale poprawiającą się dostępnością komunikacyjną. Ponadto miasto wyróżnia się na tle innych w Polsce dużymi powierzchniami biurowymi, które stale powiększają się. To tutaj są najniższe koszty pracy, odpowiednio wykształcone kadry, niskie ceny wynajmu powierzchni biurowej.