Etykiety samoprzylepne Lublin

Arti-bau to drukarnia etykiet samoprzylepnych na roli, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt. Dzięki temu etykiety samoprzylepne produkowane są w naszej drukarni z wykorzystaniem niemal wszystkich technologii, jakie oferuje dziś świat poligrafii. Jesteśmy otwarci na owocną współpracę i chętnie opowiemy o tym, jak osiągamy wysokie wyniki, dzięki czemu jesteśmy jedną z najlepszych firm w naszej dziedzinie działalności. Nasza drukarnia produkuje etykiety samoprzylepne na żywność, alkohol, kosmetyki, produkty farbiarskie i lakiernicze, chemię gospodarczą. Jesteśmy gotowi urzeczywistnić każdy pomysł i zaproponować najbardziej optymalną technologię do realizacji Twojego projektu.

Produkcja etykiet samoprzylepnych

Etykieta samoprzylepna to materiał składający się z trzech warstw: podkładu, kleju i nośnika. Obecność kleju sprawia, że taka etykieta jest gotowa do natychmiastowego nałożenia na powierzchnię. Wszystkie trzy elementy etykiety samoprzylepnej mają swoje odmiany i cechy. Materiałem bazowym jest najczęściej papier lub folia. Klej różni się składem, który dobiera się w zależności od warunków przechowywania i eksploatacji produktu. Podłożem może być również specjalny papier lub folia.

Etykiety drukowane są cyfrowo lub fleksograficznie przy użyciu atramentów utwardzanych promieniami UV. Druk fleksograficzny z podawaniem z roli jest obecnie najpopularniejszą metodą drukowania, która pozwala uzyskać trwałe obrazy. Materiał etykiet może mieć dowolną teksturę i format, nie ma ograniczeń co do druku fleksograficznego. Druk cyfrowy, przeznaczony do drukowania krótkich serii, umożliwia nanoszenie obrazu bezpośrednio z pliku komputerowego z pominięciem procesu wytwarzania płyt. Ma to pozytywny wpływ na ceny i warunki produkcji.

Co składa się na ofertę cyfrowej drukarni etykiet samoprzylepnych?

Drukarnia Arti-Bau posiada wszystkie niezbędne urządzenia do obróbki po druku etykiet.Technologie takie jak tłoczenie, folia, sztancowanie i lakierowanie wzmacniają efekt dekoracyjny i nadają etykiecie ekskluzywny wygląd. A zastosowanie informacji zmiennych, takich jak numeracja, kody, ułatwia prowadzenie księgowości i spełnia wymogi prawa.

W naszej drukarni możesz zamówić etykiety samoprzylepne:

  • Uszlachetnione.
  • Z nadrukiem od strony kleju.
  • Peel-off   .
  • Transparentne.
  • Cyfrowe pełnokolorowe.
  • Na podłożach nieprzepuszczających światła.

Na naszą ofertę składają się etykiety: jednostronne, jednowarstwowe, wielowarstwowe. Na zamówienie wykonujemy również saszetki na laminatach wielowarstwowych zadrukowane w technologii cyfrowej pełnokolorowej. Można złożyć zamówienie na etykiety samoprzylepne zarówno w dużych i niskich nakładach np.: etykiety próbne, okazjonalne, promocyjne.

Produkcja etykiety samoprzylepnych odbywa się w kilku etapach:

Na tym etapie projektanci naszej drukarni identyfikują kryteria, które decydują o wyglądzie przyszłej etykiety. Zgodnie z grupą docelową kształtuje się ogólny styl pozycjonowania produktu. Biorąc pod uwagę Twoje życzenia i skorelowanie ich z możliwą reakcją potencjalnych nabywców opracujemy i wyślemy etykiety samoprzylepne do druku, dzięki którym Twoje produkty wyprze konkurencję w sercach nabywców.

W razie potrzeby zastanowimy się nad projektem rewersu etykiety, możesz miło zaskoczyć swoich klientów, podając informacje o produkcie w eleganckiej formie. W naszej drukarni etykiety drukowane są dopiero po zatwierdzeniu rysunków i szkiców przez klienta. Możesz być pewien, że nasze możliwości produkcyjne pozwalają nam realizować najśmielsze decyzje.

Drukowanie etykiet samoprzylepnych

Produkcja etykiet w naszej drukarni odbywa się na nowoczesnym sprzęcie. Dlatego oferujemy naszym klientom szeroką gamę technologii do tworzenia stylowych i kolorowych etykiet, które będą odpowiednio reprezentować ich produkty.

Pracujemy na najnowszej maszynie do druku cyfrowego inkjetowego. Posiada ona rozdzielczość 600 dpi, prędkość druku 50 m na minutę przy maksymalnej szerokość zadruku 328 mm. Elastyczność działania Xeikon PX3000 doskonale sprawdza się każdej serii, dlatego pasuje do profilu naszej drukarni.

Mark Andy Digital Series to kolejna nasza maszyna, pracująca w technologii flekso i cyfrowej inkjetowej. Czym się wyróżnia? Na pewno szybkością druku, czyli 70 m na minutę. Wykorzystujemy atramenty utwardzane promieniami UV, uzyskując trwałe etykiety samoprzylepne które są odporne na czynniki zewnętrzne. Jakie formy etykiet możemy produkować na tej maszynie? Etykiety matowe z drukiem od strony kleju, ze złoceniami, peel-off.

Potencjał naszej cyfrowej drukarni etykiet samoprzylepnych

Wyposażenie bazy produkcyjnej w najnowocześniejszy sprzęt, zastosowanie innowacyjnych technologii, a także wysokie kwalifikacje kadry zapewniają nienaganną jakość drukowanych produktów. Składając zamówienie w naszej drukarni masz pewność, że efekt końcowy zadowoli Cię w stu procentach.

Rozumiemy, jak ważny jest dla Ciebie poziom jakości druku. Dlatego do rozwiązania każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i wybieramy najlepszą opcję rozwiązania Twojego problemu. Mamy możliwość kompleksowej realizacji większości naszych pomysłów, od jego powstania po realizację oryginalnych produktów.

Kultura korporacyjna to klucz do sukcesu

Pomyślna praca naszej drukarni Arti-Bau opiera się w dużej mierze na połączeniu nowoczesnych technologii, wieloletniego doświadczenia oraz kultury korporacyjnej opartej przede wszystkim na spójności zespołu. Nasi eksperci są gotowi zapewnić kompleksową pomoc, od projektu etykiety po dostawę gotowych produktów do magazynu Twojego przedsiębiorstwa. Wysoki poziom umiejętności każdego z naszych pracowników gwarantuje, że dostaniesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Współpracujemy przede wszystkim z branżą: chemiczną, spożywczą, kosmetyczną.