Etykiety samoprzylepne Gdańsk

Nasza firma od dawna zajmuje się drukiem cyfrowym etykiet samoprzylepnych. Cierpliwość i ciężka praca pozwalają nam dzisiaj oferować pewność, jakość i wysoki poziom cyfrowego druku zamówionych produktów etykietowych. Ta metoda wytwarzania materiałów drukowanych polega na przeniesieniu obrazu powstałego w jednym z programów komputerowych z nośnika elektronicznego na papier za pomocą specjalnej drukarki atramentowej lub laserowej.

We własnej produkcji wykorzystujemy unikalny sprzęt poligraficzny dzięki czemu:

  • Gwarantujemy zapewnienie piękna i wyrazistości obrazu na gotowym produkcie oraz dosłownie szybkie drukowanie.
  • Drukujemy etykiety samoprzylepne na różnych materiałach, używając unikalnych powłok i innych zasobów.
  • Świadczymy kompleksowe usługi tj. tworzymy projekty etykiet, wykonujemy lakierowanie, laminowanie, cięcie itp.
  • Oferujemy rozsądne ceny za wysoki poziom jakości.

Na poparcie powyższego proponujemy zwrócić uwagę na przykłady cyfrowego druku etykiet wykonanych w naszej drukarni. Oferta przedstawia różne opcje drukowania i na różne tematy. Skontaktuj się z nami! Mamy wiele nie tylko możliwości, ale i ciekawych ofert! Pracujemy na najnowszej maszynie do druku cyfrowego inkjetowego Xeikon PX3000. Idealnie sprawdza się przy wszystkich seriach zarówno tych krótkich jak i długich. Drugą jest maszyna hybrydowa Mark Andy Digital Series, jej innowacyjność polega na połączeniu technologii fleksograficznej i cyfrowej inkjetowej. Z jej użyciem powstają etykiety samoprzylepne trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Produkujemy etykiety matowe, peel-off, ze złoceniami, z drukiem od strony kleju.

Cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau

Druk cyfrowy etykiet to praca nie tylko z papierem, ale także z foliami polimerowymi, a także papierami do projektowania. Ponadto można łatwo wykonać odbitki próbne do etykiet cyfrowych. Oczywiście druk cyfrowy otwiera ogromne możliwości, gdy potrzebne są dodatkowe nakłady. Nasza drukarnia Arti-Bau oferuje metodę druku cyfrowego do tworzenia etykiet samoprzylepnych uszlachetnionych: peel-off, z nadrukiem od strony kleju, pełnokolorowych, podłożach OPQ tzn. nieprzepuszczających światła, transparentnych.

Druk cyfrowy zapewnia stałą jakość obrazu w wysokiej rozdzielczości, a zastosowany wysokiej jakości atrament o właściwościach maksymalnej pigmentacji i dobrej płynności gwarantuje wysoce stabilną aplikację obrazu na materiałach (polipropylen, polietylen, poliester). W obszarze druku krótko- i wielonakładowego etykieta cyfrowa staje się opłacalna. Eksperci z naszej drukarni cyfrowej przyjemnością pomogą  wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich zadań biznesowych podczas drukowania etykiet samoprzylepnych. Wraz z fleksografią najdynamiczniej rozwijającą się dziedziną działalności poligraficznej jest druk cyfrowy.

Rodzaje produkowanych etykiet samoprzylepnych

Etykiety samoprzylepne na zwykłym papierze w połączeniu z różnymi klejami mogą być stosowane w niemal każdej branży i w bardzo różnych warunkach, także tych dość trudnych. Etykieta papierowa różni się najniższym kosztem ze wszystkich materiałów i szerokim zakresem zastosowań. Jest wybierana tam, gdzie nie można użyć etykiet z tworzywa sztucznego lub papieru termicznego. Na przykład w podwyższonych temperaturach.

Etykiety na matowym papierze mają podobne właściwości i zastosowania do półbłyszczących etykiet papierowych. Z reguły mówiąc o papierze matowym mamy na myśli matowy obraz. Produkowane w naszej drukarni etykiety papierowe z nadrukiem wykorzystywane są w branży logistycznej, gdzie duże znaczenie ma znakowanie i stosowanie kodów kreskowych lub QR. Do przygotowania takich etykiet samoprzylepnych wykorzystujemy technologię cyfrową inkjetową dzięki czemu uzyskujemy czytelność tych elementów.

Etykiety foliowe pod względem rozpowszechnienia zajmują drugie miejsce po zwykłych papierowych etykietach. Znajdują zastosowanie w prawie wszystkich branżach i mają bardzo szeroki zakres. Różnorodność różnych samoprzylepnych materiałów foliowych do etykiet jest bardzo duża i w połączeniu z różnymi klejami daje klientowi bardzo szeroki wybór.

Etykiety na polietylenie. Z reguły pracujemy z białym i przezroczystym polietylenem. Istnieją inne typy (na przykład metalizowane), ale są rzadko używane. Ponieważ polietylen jest wystarczająco elastyczny, wybiera się go tam, gdzie etykieta jest umieszczana na opakowaniu elastycznym. Na przykład na opakowaniu, na plastikowych butelkach, które są ściskane podczas użytkowania itp.

Etykiety na polipropylenie. Drukarnia z reguły pracuje z polipropylenem białym, przezroczystym i metalizowanym. Ponieważ polipropylen jest stosunkowo łatwiejszy do drukowania. Dlatego z materiałów foliowych szerzej stosuje się polipropylen.

Etykiety samoprzylepne na przezroczystej folii produkowane w naszej drukarni stanowią same w sobie chwyt marketingowy. Oferujemy naszym klientom wydrukowanie etykiet z białym poddrukiem, efektem jest wyrazistość kolorów. Przy jednym nakładzie jesteśmy w stanie wydrukować wiele koncepcji w tym samym wymiarze równocześnie, co pozwala uniknąć zamrażania środków finansowych przez naszych klientów.

Dlaczego współpraca z naszą drukarnią etykiet samoprzylepnych jest opłacalna?

Etykieta samoprzylepna jest stosunkowo niedroga i skuteczna. Z jednej strony jest twarzą marki, z drugiej zaś elementem użytkowym opakowania. Tutaj liczy się wszystko: projekt, dobór materiału do druku, poziom zadruku, a nawet jakość naklejania etykiet na produkcie. Nasza drukarnia Arti-Bau oferuje nowoczesne technologie, wysokiej jakości materiały oraz duże doświadczenie produkcyjne. Na rynku poligraficznym działamy od wielu la, codziennie doskonaląc umiejętności druku cyfrowego i fleksograficznego. Jesteśmy wybierani ze względu na wysoką jakość produktów, profesjonalne wzornictwo, elastyczne ceny oraz druk ekskluzywnych etykiet w wymaganym przez klienta terminie. Do dyspozycji są doświadczeni specjaliści: projektanci, technologowie, operatorzy drukarek i najlepszy sprzęt.