Etykiety samoprzylepne Bydgoszcz

Potrzebujesz wydrukować etykiety samoprzylepne, ale jeszcze nie zdecydowałeś z kim się skontaktować? To naprawdę trudny wybór, z których ofert skorzystać? Na początek zadaj sobie kilka ważnych pytań: czy etykiety samoprzylepne na Twoich produktach powinny podkreślać jakość produktu, a tym samym stosunek do klienta? Oczekujesz od drukarni korzystnych cen, terminowej realizacji, oryginalności i wysokiej jakości? Czy etykiety są częścią wizerunku, który promuje Twój produkt i Twoją markę? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, to znaczy, że teraz jesteś na stronie odpowiedniej firmy – Arti Bau, gdzie możesz zamówić wysokiej jakości etykiety samoprzylepne.

Producent etykiet samoprzylepnych – Arti Bau

Nasza drukarnia Arti Bau zajmuje wiodącą pozycję na rynku i jest dobrze znana z wysokiej jakości świadczonych usług poligraficznych. Naszym głównym profilem jest produkcja etykiet samoprzylepnych różnego rodzaju i stopnia skomplikowania. Znamy niuanse psychologii konsumpcji, a nasi klienci wybierają produkty intuicyjnie. Głębia koloru, oryginalna faktura, niepowtarzalne elementy nadruku – tak pracujemy nad pierwszym wrażeniem.

Dysponujemy zawansowanymi technologicznie maszynami: Mark Andy Digital Series (połączenie druku fleksograficznego i inkjetowego) oraz Xeikon PX3000 (druk cyfrowy inkjetowy). Tak nowoczesny park maszynowy umożliwia nam produkcję etykiet samoprzylepnych o dowolnych kształtach i wymiarach. O dowolnym stopniu złożoności poligraficznej i projektowej. Żywność, wszelkie napoje (alkoholowe, niskoalkoholowe, bezalkoholowe), farmaceutyki, kosmetyki, AGD i chemia – etykiety samoprzylepne są niezbędne w każdym obszarze. W naszej drukarni stosujemy zarówno tradycyjne technologie, jak i własny know-how, opatentowane metody wytwarzania. Produkcja etykiet w pełni spełnia wszystkie istniejące wymagania i gwarantuje sprzedaż towarów oraz dobrobyt samym klientom.

Obecnie etykiety samoprzylepne produkuje wiele drukarni, jednak nie wszystkie są w stanie wykonać te produkty w dużych ilościach. Zwracając się do nas możesz zamówić dowolną ilość etykiet. Jesteśmy nastawieni na współpracę ze wszystkimi klientami.

Powierz druk etykiet samoprzylepnych profesjonaliście – Arti Bau

Nasza drukarnia cyfrowa produkuje szeroką gamę produktów poligraficznych. Wprowadzone do produkcji nowoczesne technologie druku pozwalają nam na wytwarzanie wysokiej jakości produktów. Stosowany w naszej firmie międzynarodowy system standaryzacji kontroli jakości, doświadczenie zawodowe oraz dobrze rozwinięta logistyka pozwalają sprostać Twoim wymaganiom pod względem jakości, terminów i ceny.

Zalety etykiet samoprzylepnych:

 • Wygodne nakładanie na powierzchnię produktu lub opakowania – wystarczy przykleić etykietę stroną klejącą.
 • Różnorodność wzornictwa – nowoczesne technologie i sprzęt drukują kolorowe obrazy o różnych kształtach/rozmiarach.
 • Dostępność – koszt produkcji jest wyższy niż w przypadku zwykłego papieru, jednak nie ma dodatkowych kosztów (np. kleju), możliwy jest druk w dużych ilościach.
 • Etykiety mogą być kwadratowe, prostokątne, owalne, okrągłe, asymetryczne. Ich projekt powinien wyrażać przekaz informacyjny, przyciągać uwagę kupującego, motywować go do działania – kupowania.

Metody drukowania etykiet samoprzylepnych

Wybór metody druku zależy od koloru, specyfiki obrazu, nakładu, materiałów i innych czynników.

Popularne technologie druku:

 • Cyfrowy. Nie wymaga etapu przygotowawczego, dlatego jest ekonomicznie opłacalny w przypadku małych serii.
 • Fleksografia. Wybór tej technologii do produkcji etykiet samoprzylepnych jest uzasadniony niską ceną przy dużych nakładach – od 50 000 sztuk. Atrament z wydruku jest przenoszony na powierzchnię roboczą pod ciśnieniem. Technologia nadaje się do pracy z różnymi materiałami, obraz jest wysokiej jakości.

Wyraziste etykiety samoprzylepne na towarach przyciągają uwagę potencjalnych nabywców, zawierają tekst informacyjny i sprzedażowy. Uwydatniają logo firmy, obrazy, kody kreskowe, warunki przechowywania produktów. Etykiety są jedno i wielokolorowe, tłoczone. Jako materiał roboczy stosuje się papier, folię i tak dalej. Produkty mają zastosowanie do wszystkich grup towarów, wybór metody nadruku uzależniony jest od złożoności obrazu, wielkości nakładu oraz specyfiki produktu. W naszej ofercie znajdziesz: etykiety jedno i wielowarstwowe oraz jednostronne.

Produkujemy następne rodzaje etykiet samoprzylepnych:

 • Transparentne.
 • Peel-off.
 • Z nadrukiem od strony kleju.
 • Do zadruku.
 • Uszlachetnione.
 • Przezroczyste.
 • Etykiety na podłożach nieprzepuszczających światła.

Uszlachetnienia etykiet samoprzylepnych:

 • Z Cold Stampingiem – połyskliwe wykończenie.
 • Z lakierem matowym – wytrzymałość na ścieranie i promienie UV.

Oferujemy druk i produkcję etykiet samoprzylepnych o różnym stopniu skomplikowania. W końcu większość towarów, zwłaszcza żywność, napoje, chemia gospodarcza i inne produkty potrzebne do krótkotrwałego przechowywania, szybkiej konsumpcji, jest wygodnie zaopatrzonych w etykiety samoprzylepne. Nasi klienci mogą być pewni: proponowane przez nas rozwiązania w zakresie etykiet samoprzylepnych dla biznesu są zawsze produkowane przy użyciu najnowocześniejszych technologii i spełniają wszelkie ich wymagania techniczne.

Posiadane przez naszą drukarnię zaplecze produkcyjne pozwala na przyjmowanie dużych i skomplikowanych zleceń na druk fleksograficzny i inkjetowy oraz cyfrowy inkjetowy, zaspokajając potrzeby większości branż. Obecność własnej bazy produkcyjnej, w połączeniu z bogatym doświadczeniem i wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, pozwala nam zapewnić niezmiennie wysoki poziom jakości produktów oraz znacząco skrócić czas produkcji.