Etykiety samoprzylepne Białystok

Coś, bez czego nie sposób sobie wyobrazić wdrożenia nowoczesnych produktów – są to etykiety samoprzylepne. Wyświetlają wszystkie niezbędne informacje, które są nie tylko elementem reklamowym, ale także pozwalają na identyfikację produktu przez kupującego. Produkcja etykiet w naszej drukarni Arti-Bau to bardzo pożądana usługa, ponieważ odgrywają one ważną rolę w marketingu produktów. Piękne i kolorowe etykiety, charakteryzujące się ciekawym wzornictwem i poprawną produkcją, zawsze przyciągają uwagę i zwiększają popularność produktów.

Produkcja etykiet samoprzylepnych w drukarni Arti-Bau

Jednym z zadań producenta każdego produktu wykonanego dla docelowego konsumenta jest ujawnienie użyteczności i znaczenia produktu. W tym aspekcie informacyjnym pomagają etykiety samoprzylepne, które przyciągają wyglądem, efektownym designem i przejrzystą interpretacją tekstu. Nasza drukarnia specjalizuje się w opracowywaniu projektów etykiet oraz ich późniejszym drukowaniu. Jeśli dążysz do zwiększenia sprzedaży, przyciągnięcia potencjalnych klientów, zwiększenia świadomości marki, nasze etykiety skutecznie zaprezentują produkt i zainteresują konsumenta, zachęcając go do zakupu.

Można zamówić u nas następujące rodzaje etykiet samoprzylepnych:

 • Z nadrukiem od strony kleju.
 • Peel-off.
 • Transparentne.
 • Cyfrowe pełnokolorowe.
 • Uszlachetnione (cold stamping, z lakierem matowym).
 • Na podłożach OPQ.

Wysoką jakość etykiet samoprzylepnych osiągamy dzięki wykorzystywanym maszyn poligraficznym do druku fleksograficznego i inkjetowego oraz do druku cyfrowego inkjetowego. Produkujemy etykiety wielowarstwowe oraz etykiety samoprzylepne jednowarstwowe a także jednostronne.

Korzystając z drukarki etykiet do druku cyfrowego, możemy w krótkim czasie zrealizować małe zamówienie, zbiegające się z promocją lub ofertą specjalną lub zastąpić istniejący artykuł. Jest to powszechnie określane jako drukowanie na żądanie. Drukarka w pełni kontroluje proces: liczbę drukowanych etykiet można zmienić we właściwym czasie, od jednej do kilkuset. Możemy dokonać różnych zmian w układzie: ręcznie lub automatycznie. Technologia cyfrowa umożliwia dokonywanie takich zmian za pomocą szablonów. Po ich wprowadzeniu produkty można przedrukować.

Główne technologie stosowane w druku etykiet:

 • Cyfrowe drukarki atramentowe.
 • Fleksodruk, często nazywany drukiem fleksograficznym.

Drukowanie etykiet samoprzylepnych: jak zorganizowany jest proces

Proces ten jest dość złożony i wymaga nie tylko kreatywnego podejścia, ale także znajomości branży reklamowej. Niezbędne jest również posiadanie specjalistycznego, nowoczesnego sprzętu.

Proces produkcji etykiet samoprzylepnych składa się z następujących etapów:

 • Stworzenie projektu uwzględniającego wszystkie wymagania i życzenia klienta.
 • Jego zatwierdzenie przez klienta i późniejsze stworzenie układu projektu.
 • Wybór materiału i sposobu naniesienia obrazu oraz niezbędnych informacji.
 • Przeniesienie wybranego projektu na materiał przy użyciu profesjonalnego sprzętu.

Dzięki temu otrzymujesz ostateczną wersję etykiety samoprzylepnej, ale będziesz mógł kontrolować lub korygować format produktu podczas całego procesu produkcyjnego. Nasi specjaliści dostarczą również próbki, abyś mógł zobaczyć wynik przed wykonaniem dużego nakładu.

Dlaczego właśnie nasza drukarnia etykiet samoprzylepnych Arti-Bau?

Produkcja i druk etykiet samoprzylepnych to główny kierunek naszej działalności. Jesteśmy gotowi zrealizować zamówienie o dowolnej złożoności w możliwie najkrótszym czasie. Nasze etykiety są kreatywne i niepowtarzalne. Oferujemy przystępne ceny i gwarantujemy wysoką jakość produktów. Dzięki niebanalnym etykietom samoprzylepnym zawsze możesz być o krok przed konkurencją, ponieważ Twój produkt przyciągnie uwagę. Chcesz poinformować klienta? Aby zwiększyć poziom sprzedaży lub po prostu pięknie udekorować towar? Nasze wyjątkowe etykiety pozwolą Ci to zrobić bez wysiłku i dodatkowych inwestycji!

W naszej pracy wykorzystujemy maszyny drukujące Mark Andy Digital Series i Xeikon PX3000, które sprawdziły się jako jedne z najlepszych w swoim segmencie. Gwarantują wysoką jakość druku możliwość szybkiego wykonania nawet dużych nakładów. Możesz zamówić nawet niewielką ilość etykiet samoprzylepnych i w razie potrzeby zamówić nowe partie. Druk cyfrowy pozwala wydrukować wszystko, w dowolnej ilości. Można powiedzieć, że krótkie serie etykiet na drukarce cyfrowej mają taką samą jakość jak druk fleksograficzny, ale są znacznie tańsze.