Etykiety do aptek

Wszystkie osoby zainteresowane zamówieniem wysokiej klasy etykiet samoprzylepnych serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej drukarni. Artibau to doświadczona drukarnia cyfrowa, która kieruje swoją ofertę do firm z różnych sektorów. Wysokiej klasy podłoża, nowoczesne technologie, krótkie terminy realizacji – tak można w kilku słowach opisać naszą aktualną ofertę.

Jeśli interesują Was etykiety samoprzylepne do aptek, także zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nieodmiennie staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, stąd też możecie jak najbardziej zamówić u nas etykiety aptekarskie, które będą zawierać wszystkie niezbędne informacje i jednocześnie będą trwałe oraz estetyczne.

Etykiety samoprzylepne do aptek – podstawowe informacje

Etykiety samoprzylepne do aptek zamawiane są najczęściej do znakowania leków. Z tego też względu z reguły klienci decydują się na zamówienie białych etykiet termicznych lub termotransferowych. Tego rodzaju etykiety samoprzylepne przeklejane są za pomocą zwykłego kleju. Jak najbardziej można je zadrukować przy użyciu drukarek termicznych lub termotransferowych. Istotny jest wybór odpowiedniego rozmiaru etykiet samoprzylepnych w tym przypadku – nie musza one być zbyt duże, jednak wskazane byłoby wybrać etykiety, na których można bez problemu nadrukować kod kreskowy, który będzie czytelny.

Standardowo etykiety samoprzylepne do aptek zawierają następujące informacje:

  • opisy lekarstwa
  • kod kreskowy produktu
  • data ważności lekarstwa
  • adres oraz informacje o konkretnej aptece.

Jak zamówić etykiety samoprzylepne do aptek?

Wiemy bardzo dobrze, że nasi klienci mają bardzo różne potrzeby. Dlatego też, jeśli akurat potrzebujecie etykiet samoprzylepnych do apteki, zachęcamy Was do sprecyzowania Waszych potrzeb. W wiadomości do nas, podajcie, jaką szerokość oraz długość powinny mieć etykiety samoprzylepne do aptek. Oprócz tego od razu możecie podać nam, jaki nakład etykiet by Was interesował. Kolejne parametry, które są istotne na etapie składania zamówienia, to materiał, z jakiego etykiety samoprzylepne do aptek mają być wykonane oraz dodatkowe wymogi, jakie mają one spełniać. Te dane pozwolą na, na przygotowanie wyceny. Jeśli ją zaakceptujecie, w przeciągu kilku dni możecie spodziewać się realizacji zlecenia.

Etykiety samoprzylepne do aptek – aktualna oferta naszej drukarni

Nasza drukarnia cyfrowa stara się oferować klientom jak najbardziej kompleksową obsługę. Stąd też zawsze staramy się wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Dysponujemy różnymi podłożami na etykiety samoprzylepne. Zlecając nam druk etykiet samoprzylepnych, możecie zdecydować się chociażby na papier zwykły, matowy, błyszczący lub termicznych, poza tym dostępne są także tworzywa sztuczne oraz papiery i folie metalizowane. Także, gdy chodzi o etykiety samoprzylepne do aptek, możecie liczyć na dostosowanie ich do Waszych indywidualnych preferencji. Artibau to doświadczona drukarnia cyfrowa, która dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, może zaproponować Wam krótkie terminy realizacji oraz przygotowanie różnych nakładów. W razie potrzeby chętnie wykonamy próbny druk etykiet samoprzylepnych – wystarczy, że się z nami skontaktujecie w tej sprawie abyśmy mogli ustalić szczegóły.