Branża farmaceutyczna

Artibau to doświadczona drukarnia, która oferuje druk etykiet samoprzylepnych różnego typu. Także, jeśli potrzebne są Wam wysokiej jakości etykiety dla branży farmaceutycznej, możemy zaoferować nasze usługi. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz wysokiej jakości podłożami, co wpływa pozytywnie na trwałość dostarczanych przez nas etykiet. Przekonajcie się sami! Jeśli chcecie zamówić druk etykiet samoprzylepnych, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Obsługujemy firmy z różnych branż, niezależnie od tego, jaki nakład etykiet Was interesuje, możecie złożyć zamówienie w Artibau.

Etykiety farmaceutyczne – krótka charakterystyka

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też oferujemy również w pełni profesjonalne etykiety farmaceutyczne. Czym muszą się tego rodzaju etykiety samoprzylepne cechować? Przede wszystkim przy ich produkcji wykorzystywany jest klej o wysokiej przyczepności początkowej. Chodzi o to, aby oznakowane tymi etykietami produkty farmaceutyczne można było przechowywać bez problemu w niskich temperaturach (w grę wchodzi także mrożenie – to nie uszkodzi etykiet). Jak najbardziej możecie zamówić u nas etykiety wyposażone także w elementy, które są trudne do skopiowania. Dlaczego tego rodzaju etykiety dla farmacji są zalecane? Takie etykiety samoprzylepne, poza swoją podstawową funkcją informacyjną, będą także pełnić funkcję kontroli naruszeń. Mówiąc inaczej, odpowiednio skonstruowane etykiety farmaceutyczne, które zawierają trudne do skopiowania elementy, są znakomitym zabezpieczeniem przed ewentualnym fałszerstwem.

Etykiety farmaceutyczne i ich zastosowanie

Wiadomo, że już na etapie produkcji etykiet samoprzylepnych trzeba mieć na względzie ich zastosowanie. Jeśli zdecydujecie się na współpracę z naszą drukarnią cyfrową, możecie spodziewać się etykiet samoprzylepnych najlepszej jakości, które pozwolą Wam w niezawodny sposób oznakować konkretne produkty. W tym miejscu należy podkreślić, że etykiety samoprzylepne dla farmacji są bardzo często naklejane na dość trudne powierzchnie, np. stosunkowo małe, w dodatku o zaokrąglonym kształcie. Takie etykiety nakleja się chociażby na strzykawki, fiolki różnego typu, pojemniki, probówki, butelki o najróżniejszych średnicach. To chyba jasne, że etykiety farmaceutyczne muszą się w związku z tym cechować jak najwyższą przyczepnością, jeśli mają spełniać wszystkie swoje funkcje. Dodatkowo powinny być odporne na rozmaite warunki przechowywania w laboratoriach oraz sterylizację.

Wymagania wobec etykiet farmaceutycznych

Standardowo obowiązują pewne wymagania wobec etykiet samoprzylepnych umieszczanych na rozmaitych produktach. Akurat, gdy chodzi o etykiety farmaceutyczne, wymagania te są bardzo surowe. Co jest szczególnie istotne, gdy mowa o produkcji etykiet farmaceutycznych? Obecnie obowiązuje dyrektywa UE dotyczącą fałszowanych produktów leczniczych. Jeśli zamawiacie etykiety farmaceutyczne w naszej drukarni cyfrowej, możecie być pewni, że dostarczone etykiety odpowiadają obowiązującym przepisom prawa. Etykiety farmaceutyczne na lekach muszą zawierać niepowtarzalny numer seryjny, z pomocą którego możliwe jest sprawdzenie, czy konkretny produkt jest autentyczny. Oprócz tego stosowane są specjalne kleje, które umożliwiają łatwe wykrycie ewentualnych naruszeń. Takie rozwiązanie przekładają się na większe bezpieczeństwo.

Etykiety farmaceutyczne – nasza oferta

Zawsze staramy się oferować naszym klientom etykiety samoprzylepne, które odpowiadają obowiązującym wymaganiom wobec konkretnej branży i indywidualnym wytycznym zamawiającego. Zlecając nam druk etykiet farmaceutycznych, możecie oczekiwać produktu najwyższej jakości. Druk etykiet samoprzylepnych zawsze wykonujemy zgodnie z zaleceniami klienta. Zlecając nam druk etykiet dla farmacji, możecie spodziewać się terminowego przygotowania etykiet, które można łatwo nakleić na rozmaite powierzchnie. Warto przy tym podkreślić, że ze względu na dobrej jakości podłoża i wykorzystane technologie nasze nadruki cechują się wysoką trwałością. Stosujemy różne kleje. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenie szczegółów.